bugün

Sevgili uzaklardaysa ve uzun süredir yalniz kalinmissa akabinde masturbasyon yapma olasiliginin yüksek oldugu düsünme eylemi..

Edit: Bu başlığı açan kesinlikle ben değildim. Arada sırada ilk entryleri kısmısına bakmak lazımmış. Gören de sıçarken sevgili düşündüğümüzü sanacak lan heahe !
yer itibariyle boktan bir durumdur...
(bkz: tuvalette sevgiliyi düşürmek)
insanın aklına düşünürken ne yapıyor lan bu herif acaba cümlesini getiren eylem
(bkz: turkun aklı sıcarken gelir)
sevgili değildir o.olsa olsa manitadır.ayrıca ve ısrarla bakınız:
(bkz: sevgili ile manita farkları)
eğer söz konusu eski sevgiliyse en doğru yerdir düşünmek için akabinde böyle de boktan bir herifti işte deyip iç huzuruna kavuşabilirsiniz. ohh bir de üzerine sifon çekin en güzeli.
sevgiliyi ulu orta yerde dusunmekten daha anlamli bir eylemdir. sevgili oyle her yerde dusunulmez. "sirin bi kedi gordum, aklima geldin", "vitrindeki hamit yazan kolye seni bana hatirlatti" gibi cumleler soyleyenler iblistir.. sevgili insan kendini dinlerken akla gelir. osuruk insanin kendisinden cikardigi en aykiri sestir. adete bir ciglik, bir haykiristir. kendi osurugunun sesini dinlerken sevgilisini dusunen bir insan inanin ki sevgilisine en bagli olan insandir. sonra kaka'nin suya yaklasik 30cm mesafaden dususunun sesi dunyada hic bir sese benzemez. ben denedim 1989'da, esit derinlikteki bi su birikintisine vasati bir kaka parcasi boyutunda bir oyun hamuru attim.. ne mi oldu? "lok" diye salak bi ses cikti.. simdi nerde o guzelim kaka sesi, nerde bu ses? yaaa.. sevgili tabii ki tuvalette dusunulur, aksini aklima bile getiremiyorum..ne aci..
insanın kendiyle başbaşa kalıp düşünmeye en fazla zamanının olduğu yerdir tuvalet.orda sevgiliyi düşünen insan aynı zamanda tuvalete giderken cebini de götüren insandır.sevgilinizden mesaj gelmesi durumunda yalan söylenmemiş olunacaktır.
-ne yapıyorsun?
-seni düşünüyorum aşkım.
-nerdesin?
-helada.
-Allah belanı versin mahmut.
-!?!*
ilişkilerinin boktan olmasına dalalettir.

(bkz: dalalet)*
bokun tuvalet deliğine düştüğünde çıkan sesi duyana kadar yapalıbilecek eylemdir. Çıkan ses, insanın artık kendi hayatına dönmesi gerektiğinin sinyalini verir.
türkün aklı sıçarken gelir,iddiasını son derece destekleyen eylemdir.
(bkz: kabızlık)
tuvalette muslukta akan suyu görüp, sevgilinin de su gibi berrak olduğunu düşünen masum gencin yapacağı iş.
aslına her insanın aklına gelmiştir sevgilisi tuvalette özellikle sıçarken.Kızmışsanız eğer illaki düşünürsünüz.O anın rahatlamasıyla kızgınlığınız geçer.Trip atıyorsanız bir süredir , vazgeçersiniz hayat güzeldir.ilgi mi göstermiyor? Amaaan ne olur sanki seviyo ya beni dersiniz... ogghhh , şıp , fışşşşş .
Seni sevdim seveli başım belada;seni düşünürken uyuyakaldım helada!!!*
eski sevgiliyi unutmak için uygulanan yöntemlerden biri.. efenim başarıya ulaşmak için eski sevgili bok olarak düşünülü ve bu eylem düşünmeyle kalma "düşürme" formuna dönüşür.. "ohh kurtuldum senden boktan karı/herif" denilir..sifon çekilir.. oh bee denilir..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar