bugün

işerken yanlış bir el darbesiyle klozet kapağını düşürmek, akabinde kendini tutamayıp her yerin batması.
eve hırsız girdiği kuşkusu.
altınıza edersiniz.
4. sınıftayım felaket ishalim uyuyordum
karnımın guruldamasıyla uyandım. hemen
koşarak çıktım odadan babam salonda
gazete okuyordu adam korktu amk.
koştum üstümü çıkardım sadece atletle
tuvalete girdim o zaman ki evin tuvaleti
alaturkaydı. lan bir sıçtım gözümü
kapatıp gözümü bi açtım beyaz mermerler
hep tak olmuş bacaklarım hep tak amk.
başım ağrıdı elimi basıma attım enseme
kadar sıçramış. arkaüm patladı diye
korkmuştum sifonu çekip banyoya
girmiştim banyo yapmıştım. sonra bi
bağırtı sesi bi çıktım annem hortumla
yıkıyodu tuvaleti amk. lan ne günlerdi ya. iNCiDE GORMUSTUM ZAMANiNDA YARiLMiSTiM.
bi kere gemide çok sıkışmıtım. arkadaşlar ben bir işeyeyim diyerek tuvalete indim, kitleleri de peşimden sürükleyecek bir laf etmiş olmalıyım ki benle beraber bir kaç kişi daha geldi.. neyse indik tuvalete kapıyı açtım, şaaaaaaak diye geri kapandı.. doluymuş meğerse, adam sıçarken kapıyı büyük bir telaşla geri kapadı amk dsşfşdfksşdlf. ben de hemen sıranın en arkasına geçtim, adam çıkarken ilk sıradaki puşta sikecek gibi bakarak geçti gitti yanından skdaskldjsadj. yani demem o ki kapıyı kitlemeden sıçmak başa gelen kötü şeylerden biridir..
cep telefonunu klozete düşürmek.
eğer bundan daha kötü bir şey varsa o da; telefonu temizleyip bir gün sonra okula götürüp "telefoncuğum da wcye düştü" demektir. dahası bunu yapan kişi yemek yerken diğer elinde telefoncuğunu tutar.
eski tip tuvallette tavandaki borunun patlamasıdır. yaşanmıştır ve en kötü tecrübelerden biridir.
yılan çıkması. evet. 10-12 yıl önce tatil dolayısıyla anneannemlere gitmiştik. malum köy evlerinde tuvalet dışarıdadır. bir girdim tuvalete, kocaman bir yılan. sonra dedem tüfekle vurmuştu yılanı, bu da dipnot olsun.
tuvaletin aslında tuvalet olmadığını son anda fark etmektir.
buzdolabına işemek, bankamatik kabinine sıçmak, banyoya... evet, bunlar.
taharet musluğunu açtıktan sonra mutfaktaki açılan musluk kapanır ve olacaklar.
Alaturka tuvalette çok afedersiniz sıçarken tekneye düşüp bacakların göğe gelmesi. Hele birde göbekliyseniz kalkana kadar kan ter içinde kalırsınız.

Not: Utanmadan düşmeniz yetmiyormuş gibi bunu kimseye anlatmayınız. Torunlarınızın bile diline düşersiniz gelecekte alimallah.
Leş gibi kokuttugun tuvalete hemen ardından tanıdık birinin girmesi işyerindeyseniz şayet.
ayağının kayıp kolunun değilin içine girmesi.
misafirlikte hokkalı sıçtıktan sonra sifonun çalışmadığının farkına varmak.
Sifon sesi bitmeden sıçmaya çalışan bireyin yetişememesi.
klozetteki lekeler.
Sıçmak.
Alaturka tuvalet ise paçanın yere değmesi
Alafranga ise sifonun çalışmaması.
suların kesilmesi.
dehşete düşüren durumdur.
Telefonun düşmesi kadar başa gelebilecek kotu sey olamaz sanirim.
bi kere tek başıma gittiğim tuvalette kilitli kalmıştım. tuvalete yalnız gitme fobimin başlangıcı oldu.
ayağa kalkím derken bokun üstüne düşmek.
Telefonun tuvalete dusmesidir. Gitti guzelim telefon.
telefonu düşürmekten bahseden oldu mu?

tam kalkmaya çalışırken cebin ucuna gelip o anda elden hiçbir şeyin gelememesi durumu.
Unisex ve kapı kilidi bozuk olan tuvaletlerden birinde bir yandan kapıyı tutmaya çalışırken diğer yandan ıkınmakta olduğunuz anda kapının bir bayan tarafından şiddetle açılması sonucu kendinizi yarısına kadar doldurduğunuz tuvaletin içinde bulmanız ve ardına kadar açık kapının ötesindeki bayanla göz göze gelmeniz durumudur.
Tuvalet kağıdının bittiğini fark etmek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar