bugün

sonra vay efendim süpermarkete niye sıçtık?
sıçarız tabi tuvalette sıçılmıyor ki.
sıçarken bile can bonomo dansı yapmamıza neden olan zihniyet.
hayati faaliyeti kıvırtarak gerçekleştirmeyi gerektirir.

- maksat hareket olsun!
sıçarken bale yaptıran sensördür. alaturka tuvalet balesi ve sıçan baletler çok yakında tüm umumi tuvaletlerde.
şu muhabbetin de o kadar goygoyu oldu ama bir kere denk gelmedim öyle bir tuvalete.
görsel
milletimizin garip tasarruf hikayelerinden sadece biridir. isik sonmeden sicana 55 ekran televizyon bedava. (bkz: 90 lar) (bkz: osurmadan sicana 55 ekran tv bedava)
fotosel sikmeye en büyük sebeptir.

özellikle bar gibi mekânlarda "işemek" dediğimiz hadise 4 biradan sonra(minimum 2 litre) hasıl olduğu için epeyce sıkıntı yaşatmaktadır.
işerken adamı bukalemun gibi hareket ettirr.
maksat tasarruf değil ibnelik olsun zihniyetidir.
sanırım kendisi koşarak iş gördünden herkesi kendi gibi sanmaktadır.
Mantığını kesinlikle anlayamayacağımdır. sıçarken dans etmeyi öğrettiler bize, yaşımız henüz 12ydi anne...

Ahmet kaya'nın helada unuttuğu silahına rakip Bence.
Ne kadar küfür etsem azdır bunu bulana, sebep olana. Hangi mantıkla koyuyorsun ulan tuvalete sensörlü?
zenginlik alametidir (az sıç ki az ye taktiği) zira ben fakir semtte hiç görmedim.
Sıçma eyleminizi renklendirmeye çalışan zihniyet.
çok sıçma da çık demektir.
(bkz: put your hands up in the air)
Koşarak sıçmamızı isteyen faturasını düşünen insan modeli.
Tam işeme ortasında kapanıp sıçratmak için yapılandır. Evet.
(bkz: montla sıç)
telefonun ışığını kullanmak zorunda kalabilirim diye telefonun pili aşağı seviyelerdeyken girmeye cesaret edemeyelim ve telefonu şarja takarak telefonu şarj (şarz dendiğine de bolsa rastlanır sanayide ) edelim ve şarj aletinin ömrünü kısaltarak yeni bir şarj aleti alma hızımızı arttırma sayesinde zenginleşen kapitalist şarj aleti lobisi zihniyetidir.
Sağa sola işemeye sebep olacaktır. Elektrik faturasıdan kaçarken etrafı temizleme işi artıyor.
Yaw tamam yapıyosunuz, bari süresini uzatın şu veledin. her motor bir değil ki arkadaş.