bugün

yok artık denilesi fotoğraftır, yazıdır.. yazının altında ki bir yorum da hoşuma gitmiştir..

--spoiler--
isimsiz dedi ki...
16 yaşında bir öğrenciyim ve bu yazıyı kendi düşüncelerimde süzgeçleyerek yazıyorum..

bu olayı özetleyecek bir cümle varsa o da "EĞiTim ŞART!"'dır.
nedeni..

kimlerimiz dtp'yi akp'yi seçti, meclise soktu?
kimlerimizin eline ip verildi oylamada ipin bittiği yere mühürü basması için, kimlerimiz kandırıldı bir torba kömür ile, ekmek ile...
işte bu insanlarımızın yaşadığı yerde eğitim olmazsa bunlar olur olacaktır kaçınılmazdır..
peki ya kalkınmış dediğimiz şehirlerimizden çıkan bu eylemleri körükleyen partiye verilmiş oy yüzdesi?. en başından belli değil miydi gül'ün, rte'nin amacı.? siz değil misiniz mekteplerde okuyan, eli kalem tutan yetişkin bireyler..
amerika'nın yardımlarıyla düzelen ekonominin akp'nin bir marifeti zannetmek cahillik olmaz mı.? cebindeki paraya göre oyunu vererek, ülkenin geleceğini ve dolayısıyla torunlarının huzur içinde yaşamasını engellemez misin kendi refahın için.. sen değil misin askere gidip vatanının üzerine yemin eden?. sen değil misin çocukken o sabah soğuğunda sesin çıktığı kadar ne mutlu türk'üm diyip, ant içen..
sadece savaşlarda mı gösterilir ve ya doğar insanın içine milliyetçilik duygusu.. bu zamanlarda lazım bize milliyetçilik.. artık gerisini siz getirin okumuş eğitim görmüş insanlarımız..
--spoiler--

http://ihtiyarus.blogspot...i-iinde-pkk-mezarlii.html
komik fotodur. bildiğim kadarı ile kuzey ırakta olan bir mezarlığın türkiye de gibi gösterilmesi ile yine bazı kişilere forward maillerle binlerce mail ele geçmiştir. bu durum bazen bir lösemi hastası olur bazen süper matrak bir fıkra olur bazende böyle damardan vurucu mailler gelir..

ha çok mu etkilendin bcc yi kullanarak forward la ..
(bkz: allah ini seven bu maili forward etsin)
evet peygamber efendimizin bir sözü vardırki şu anki durumumuzu gayet açık bir şekilde ifade eder.kavimler hakettiği şekilde yönetilirler.
türkiye sınırları içinde olmayan mezarlıktır.

ayrıca, yaklaşık 4 senedir forward mail olarak gezen bir fotoğraftır, altına da ek olarak "diyarbakır belediyesi bakımını yapmaktadır" diye de not düşerler.