bugün

yerli yabancı fark etmez şarkıların dinlenip isteyenin mp3 formatında telefonuna yükleme yapabilecekleri bir yermiş.
Bana mesaj attılar, açılışa özel faturalı hatların ayrıcalığından sen de yararlanacaksın, hadi yine iyisin diye. Halil sezai şarkıları ile donatacağım telefonumu.
http://turkcellmuzik.com

turkcell kullanıcıları için ekonomik ve yararlı bir sitedir.
mobil sitesi:
m.turkcellmuzik.com
adını bile ilkkez duyduğum birçok sanatçı ve grupu keşfettiğim müzik indirme sitesi.
iphone application'ında bir sorun var. ya da sorun benim ilk jenerasyon iphone'a sahip olmamdan da kaynaklanıyor olabilir.

buradan yetkililere sesleniyorum, iphone'um ölmeden yenisini bana bok aldırtırsınız.
Android uygulaması sorunsuz çalışan turkcell hizmeti. Aradığınız her şarkı mp3 olarak indirilebiliyor.
2 liraya 50 şarkı veren, turkcell'in güzel uygulaması. dün yaptığım mp3 hatalarıyla ilgili geribildirim için bugün arayıp teşekkür ettiler. * *
Ttnet müzik'ten çok daha iyidir. Listeleri başarılıdır.
Android uygulamasında, en son güncelleme ile şarkıların sadece 30 saniyesini dinletmeye başlamışlar.
Tabi direkt sildim uygulamayı.
Spotify alternatifi olabilecek uygulamadır. En önemli avantajı müzik dinlerken internet paketi yememesidir.
Kullanıcısına saygısı olmayan programdır. Şarkıların sonunu kesiyor efendim dinlenen şarkının içine ediyor resmen.
turkcell' in durup durup bana ettiği müzik şeysi.
Bir haftadır 3 tl Karşılığında kullandığım uygulama. Aylık 3 tl ye Sınırsız bir şekilde yüzlerce şarkı dinleyebiliyorsunuz ve internet paketinizden düşmüyor.
turkcellin harika hizmeti. haftalik 25 indirme paketi 2 tl. ayda 8 liraya 100 sarkiyi yasal indirip sinirsizini dinlemek ve kotaya dahil olmamasi. portfoy epey genistir. tek sikinti web arabirimi. 10'dan fazla sarki dinleyemiyorsunuz webde. illa takiliyor, patliyor javascript. en iyi ihtimalle browseri kitliyor. mobil uygulamasi da ayni laglara sahip. liste secip birakinca problem yok. arada begenmedim degistireyim sarkiyi derseniz hang olabiliyor uygulama siklikla.
Duygulandım ya :(

http://trcll.im/son