bugün

misafir terliğinden igrenen tüm turk kızlarının ortak sorunu.

efendim sokaklarda kopek kusmugu gibi çöp olmasına ragmen, allahı var evlerimiz çok temizdir. sokakları bok götürse bile, en kötü gecekondu mahallesine girin bir eve, yere bal döküp yalayın. bal bulamazsanız bir kilo şekeri beş litre suyla kaynatın onu dökün onu yalayın ne bilim ben şimdi burda bunu be?

neyse evler temiz oldugu için ayakkabıyla girilmez, büyük tabudur türkler için ayakkabı ile içeri girmek, daha aşılamamıştır. o yuzden bir yere misafirliğe gittiğinizde ağza terliği hemen dayar ev sahibesi, ulan mantarlı mıdır, pis midir, temiz midir, bilinmez bu ve reddedilir genelde. lam lam lam çorapla takılır misafirler.

gündüz misafirliği genelde kız kıza (böyle inceden bir lesbo hava var gibi sanki di mi), kadın kadına (müjde ar filan düşünün siz) oldugu için siz maahalleden eve geldiginizde bu misaifr kızlar sizden ve/veya beyaz çoraplarından cekinip ayaklarını büzerler.

ulan taş gibi kız, kapıdan bakıp hoşgeldiniz diyorsun, ayakları büzerek yere bakıp "hoşbulduk" diyor. fellini filmi gibi...
rahatlatılması gereken yurdum kızları, utangaçken daha tatlı olurlar. ulan kıza bir iki soralımda muahbbete girelim dersiniz rahatlasın diye, tek kelime cevaplar verir bu tipler. biraz daha üstüne gidilir bu sefer ters bi cevap verirler tabi ebeveynler şaşkın şaşkın bakar ne oluyo diye. bu birinci durumda evsahibinin babası 'oğlum kaybol yavşama hatuna' tarzı sert bi bakışla olayı çözer.
ikinci durumda tam tersi yaşanır hanım kızımız muhabbete girmek ister ama evin delikanlısı tersler. baba kişisi yine 'bi siktir git çay koy' bakışı atar olay çözülür.
son durum ise arzu edilen durumdur. karşılıklı ilgi ile sohbet başlar. yok o yok bu derken esasoğlan hatta şu resimleri gösterebilirm der ve kızı bilgisayarın başına yani odasına davet eder. iki ailede kulaklar kızarmış durumda 'kardeş onlar' tribine girerler. ordaya girilir.. gerisini anlatmak istesemde anlatamam zira 24 yıllık birkimimi bir çırpıda anlatamayacağımı anlayışla karşılarsınız herhalde..

(bkz: not al arkadaşım 30000 kadınla nasıl beraber oldum)