bugün

buzda dans'ta yarışmacı olan hasan yılmaz'ın ortaya attığı hadise.

"türk halkı beni buza yakıştırdı" diyor ve sonrasında hüngür hüngür ağlamaya başlıyor.

kendisi gerçekten buz üstünde kuğu gibi. o bembeyaz ortamda öyle güzel ki... "ne de güzel olmuşsundur beyazlar içinde sen" diyesi geliyor insanın. off çok duygusala bağladım, yüreğimi burktun hasan abi.
istakozcu sema hanimin hasan beye "sen cahilsin" seklinde konusmalari sonucu hasan beyin yaptigi aciklamadir.
zaten turk halkinin isi gucu yok, biz buza kimi yakistirsak, kimi yapistirsak diye dusunuyordu. aslinda olabilir de.
ben inanmazdim insanlarin yarismalara sms yolladigina, ama bir kere bir kanalda resmi bir kurulus tarafindan yarismalara gonderilen sms sayilari aciklanmisti. iste ben o gun anladim sozluk, parasi cok olan vatandasim kontorlerine kiyip yarismalara mesaj yolladigini. bundan dolayi belki benim halkim hasan beyi de buza yakistirmis olabilir, kim bilir?
hasan bey de belki "lan bu insanlar niye bu kadar bos islerle ugrasiyor?" diye keyiften agliyordur.
kıyafet mi bu yakışsın ya da yakışmasın. işimiz yok ıstakozcu kadınla hasan ın polemiğini tartışıyoruz.