bugün

salla adlı şarkısıyla herkesi yaran aslen kastamonu lu olup ankaralı olarak piyasaya sürülen şarkıcı.en son müyap müzik ödüllerinde çok satanlara verilen şilt ten alıp herkesi şaşırtmıştır ayrıca.
her programda kastomunulu oldugunu basa basa vurgulayan ama ankara tarzı muzik yaptıgını söyleyen sarkıcı.
dünya üzerinde binlerce kişinin paylaştığı ad ve soyadıdır.. *
ferda anil yarkin ile polemige girmis insan.
buzda dans 2 yarışmasına katılacak olan türkücü.
ankara tarzi müzik yaptığını soyleyen fakat bu kültürü nebze bilmeyerek son dönem benzerleri gibi mahveden türkücü.
buzda dans yarışmasındaki hareketleriyle halk kahramanımız canımız ciğerimiz recep ivedik'i andıran türkücü.
buzda dans yarışmasında yarışmaya çalışan türkücüdür kendileri.
kamyoncuymus bunu da yeni duyduk hala gecmisini yad etmek icin istanbul trafiginde tir kullaniyormus 2 tiri bir de tankeri varmis o ermis muradina biz yoralim cenemizi...
buzda dans programında jüri üyesi ıstakozcu hanımın 'sen kayamıyorsun kardeşim..' lafı üzerine çok içerleyen ve ani bir patlama ile 'ben buzda da kayarım, ormanda da kayarım, beyoğlunda da kayarım..' diyerek ekran başında ki birçok kişinin yarılmasına sebep olan şahıs..
ordular arası dünya judo şampiyonasında 66 kiloda 3. olmuş, son türkiye şampiyonasında aynı kiloda 1. olmuş judocu...
aynı türden diğer şarkıcılar gibi garip ve renkli giysiler giyen şahıs.şarkıları hep aynı ritimdedir , şarkı sözleri ise müziğinden bile gariptir ayrı boyutta olan insanların anlayabileceği bir mantığa hitap edecek şekilde yazılır.
enerjisi muhteşem insan.
türkiye' de en çok bulunan isim soyisim kombinasyonudur sanırım.

ben 10 tane tanıyorum. varın siz hesap edin.
istanbul ağlıyor adlı eseri sürrealist imgeler taşımaktadır. ayrıca ufolar alemi isminde fütüristik bir şarkısı da vardır.
http://www.youtube.com/watch?v=AOp1D171I6c

--spoiler--
karpuz bıçaklanır mı
suyu saçaklanır mı
gozün çıksın dömlekçi
lan savcı kucaklanır mı
--spoiler--

al boşa !
Öptüm ve Salla şarkıları müthiştir. Ankara oyun havası tarzında şarkılar yapan herkes sevmesede saygı duymalıdır bence zira hayranları çoktur.
Yozgat Emniyet Müdürü.
DEĞERLi BiR KALiTE ÖLÇÜM TEKNiSYENi.
Ant Yapı'nın eşit pay sahibi 3'üncü ortağı.
1949 Arhavi doğumlu.
Laz.
Şivesini kaybetmemiş bir sevimli insan.
son kasetinde intizar ile düet yapmış kastamon lu sanatçı.

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=Q_wWkc3O4ug)
lüzumsuz.
Buzda dans yarışmasında Sema Çelebi'ye "Ben ormanda da kayarım, Etiler'de de kayarım, buzda da kayarım, her yerde kayarım." diyerek en güzel ayarı vermiş kişidir.
mesut yılmaz'ın 1987 doğumlu oğlu.
güncel Önemli Başlıklar