1. 1.
  chpnin emrindeyim diyerek yaş tahtaya başmış gazetecidir. safına bir şey dediğimiz yok da, en azından muhalifliğini daha düzgün ifade et de mi?
  11 -4 ... registerlater
 2. 2.
  saygı duyulası bir habercidir.. bir aralar mitte çalıştığı söylenmişti..

  edito: show tv haber geneL müdürüyken gayet güzeL işLere imzasını atarken kendi tv'sini kurduktan sonra "bıdı bıdı, fıt fıt fıt, fök fök fök, veni vidi vici" nidaLarıyLa ve konuşmaLarıyLa birçok kişiyi deLi eden bir garip ademoğLu.. ama haLa mit iLe bağLantıLı bir haberci oLduğunu düşünüyorum..

  edito 2: bu adam hakkında dedikLerimin tümünü geri aLıyorum.. geçen gün kanaLtürk'te bir programa çıkıp kanaL'ın satışı hakkında konuşurken ortağı iLe ağLaması beni feci şekiLde güLdürmüştür.. devLet bahçeLi ve deniz baykaL'dan teLefon bekLemiştir.. bu iki siyasetçi seni arayıp ne diyecekdi be tuncay?.. sana teLEfon açıp; "üzüLme kardeşim, ne oLdum değiL ne oLacağım dünyası bu, güzeL günLer göreceğiz eLbet, kanaLLar aLınır, satıLır, aLınır, satıLır, aLınır, satıLır.. kardeşim benim üzüLme.. benim damadım yok ki senin kanaLını satın aLsın.. geL öpeyim gerdanından, dayanamam gözyaşLarına" mı diyecekLerdi.. bırak aLLasen..
  9 -9 ... tucimania
 3. 3.
  aynı isimde biri daha vardır. Canlı yayınlar için reji sistemi kurmaktadır. Teknik yönetmendir.
  1 -1 ... miksaj
 4. 4.
  cüneyt arcayürekle birlikte pazar günleri yaptığı politika durağı isimli program vesilesiyle hayatımıza girmiş güzel insan.
  5 -7 ... shalamar
 5. 5.
  çok şey söyleyip hiç bir şey demeyen adamın halefi. post-modern popülist. demokrasi ile yakından uzaktan ilgisi olmayan bu 'fake' vatanseverin hakettiği sıfatları yazmaya burası uygun değildir ayrıca. adam gibi, özgürlükçü solcunun iplemeyeceği militarist bir kişilik(!) diyelim geçelim...
  13 -7 ... cryptic
 6. 6.
  politika durağı adlı programında chp nin propagandasını yapmaktadır.
  2 -3 ... cavit
 7. 7.
  (bkz: herşeye muhalefet)
  2 -4 ... giray
 8. 8.
  sözlükte olsa da ayar versem diyebileceğim taraflı gazetecimsi.
  8 -10 ... dejavu38
 9. 9.
  ortalık karıştırmak ve provakasyon yaratmakta başarılı olan kukla gazetecisidir.
  15 -10 ... vend avesta
 10. 10.
  yıllardır bende sahip olduğu saygısını kaybetmeye başlamış eski gazeteci , yeni provakatördür.
  4 -3 ... vasifsiz isci