bugün

ttnetin abonelerine gönderdiği "biz bi halt yedik ama yanında bide bunları yaptık" konulu mektuptur.
yok efendim neymiş; artık faturam 63 tl olacakmış ancaaaak bilmem kaç tene wifi noktalari varmış bilmem ne kalitesinde internet bağlantısı sağlıyorlarmış.bu ne len!
hem kazığı sokarız hemde yüzünüzde gülümseme, müşteri memnuniyetini görmek isteriz mektubudur kısaca.
kısaca, orta parmağımıza bal sürdük mesajı taşıyan mektuba benziyor.

hadi yine iyisiniz ttnetliler. * *
evde kullandığım ttnet bağlantısını iptal ettirdiğimden zerre kadar pipimde olmayan mektuptur.
sonrasında bir telefon gelmekte yok işte sözleşmenizi yenilerseniz 10 ay yarı fiyatına diye.
not: iptal ettiren ettirene o gün benden önce 10 kişi vardı sonrakileri saymadım.
(bkz: uydunet)

ttnet'e mahkum olanı anlarım da (bulunduğu bölgede uydunet hizmeti olmayanlar vs) ama illa "yarrağa yakın durucam ben" diyerek, alternatifi varken ttnet kullanan ağlamasın arkadaşım. az bile sikiyorlar sizi.
"sevgili müşterimiz,

siz bu mektubu okurken biz çok güzel bir zam geçirmiş olacağız. zaten eski fiyatımız da üstün hizmet kalitemizle orantılı kazık tarifedendi. yeni fiyatla şahbaz olacaksınız."