bugün

trt türkmenistan aşkabat bürosuna polisin gece yarısı yaptığı baskında trt çalışanlarının rus kızlarıyla basılması sonucu patlak veren gerginlik. türkmen dışişleri bizim elemanları postalamakta kararlıymış. çocukların sıkıcı bir aşkabat gecesini şenlendirmesine insanlar niye karışırki hiç anlamam. tam bir doğan medya grubu haberi oysaki.

http://www.medyafaresi.co...x.php?hid=16829&cid=3

(bkz: hürriyet)
(bkz: seksi fotoğraflar için tıklayınız)
(bkz: başbakanın medyaya savaş açması)
- çok rica etsem büstiyerinizi de çıkartır mısınız han'fendi?..
+ da.. 50 dölar..
- meblağ mühim değil cananım.. ancak hanım ahbablarınız da teşrif ederlerse berhudar olacağım, zira bizimkiler ziyadesiyle sabırsızlığa düştüler..
* eh hakikaten kuzum, nerede kaldı sizin şu meşh'ur sonja?.. velev ki o gelmedi, zat-ı aliniz..
= poliss!.. baskın basanındır, eller yukarı!..
- aha kamışı tuttuk..
+ da.. 50 dölara tutar ben..
türkmen polisi bu işi para alamamışsa yapar. demek ki bizimkiler adamlara yeteri kadar yedirememişler. veya trt deki şakirtler onları gammazlamıştır. eee kadro lazım değil mi.. yoksa türkmen polisinin geçim kaynakları bunlar. (bkz: birşey biliyoruz da konuşuyoruz).
hayalinde zorlanabileceğimiz durumdur. bi yanda trt bi yanda fuhuş. güzel giyimli, güzel lehçeli insanlar, çıplak ve sevişmekte...bütün çocukluk anılarımın anasnsn sken durumdur. pazar günleri çocuk programı yapıp türlü türlü oyunlarla bizi eğlendiren, kitap okumaya sevk eden abiler...noldu lan size .

****** evet sevgili dostlar, şüphesiz ki üzerlerimizi çıkarmamız gerekecek. yalnız sizlerden istirhamım, üzerinizden çıkardığınız her parçayı itinalı bir şekilde asınız.
------ mevlüt bey, bir ricam olacak. eğer sizler içinde mümkün ise, bir adet prezervatif daha alabilir miyim? lakin beraber olduğum bayanla diyaloğumuz halen sürmekte.
****** tabi ki sercüment bey buyrun. Yalnız televizyonunuzun sesini biraz kısarmısınız.
------ anlamadım efendim.?
****** her ne ise. bende anlamadım boşverin. sanıyorum kötü bir alışkanlık olsa gerek.
++++++ kimse kıpırdamasın polis !
****** merhabalar, hoşgeldiniz, nereden katılıyorsunuz programımıza? hangi emniyet müdürlüğü yani?
------ mevlüt bey sanıyorum ziki tutmuş bulunuyoruz...
****** farkındayım efendim. esen kalın.
Akıbeti merak edilen durumdur.