bugün

Müslüman adil ve doğru olur, lukıs franki bey kardeşim. Doğruları söylemezsen inancın imanına galip gelir ve sonunda dönüştüğün şeyi sen bile anlayamazsın. Adalet terazini şaştırma! Doğru konuş, adaleti parlat! Çıkarın için değil imanın için yaşa! Sonra da çık ve kimse seni sevmesin, ne gam. Hakimler hakimi bizi bildikten sonra, alayının canı cehenneme! Yalnız sen savunduğun şeye hakikaten kendin inandığına en kutsalın üstüne yemin eder misin? Gel ne bizi ne kendini üzme! Gerçeği söyle!
haksızlık edilen yazarlardır. oysa ki biz defalarca yazdık buraya "troll değil bunlar kafaları kırık inandıkları şeylerin ne kadar saçma sapan olduğunu anlamayıp mantıklı zannederek yazıyorlar aslında" dedik dedik dinlemediniz. itiraf edilmesi lazım demek ki illa bizde sakal yok inanmıyor kimse.

trollük birazda zeka işidir. en azından "ortalama" bir seviyede olman lazım yapabilmen için. vasatın altında olanlar troll değiller inandıkları şeyleri yazıyorlar aslında. ve bunları al karşına saatlerce günlerce haftalarca o söylediği/yazdığı şeyin aslında aptalca bir şey olduğunu anlat anlayamıyorlar. zamanında çok denedim oradan biliyorum. başta oberst nickli yazar dostum olmak üzere birçok yazar defalarca "ya kardeşim bırak adam mal anlamaz" dedikleri halde "belki" umudu ile vakit harcadık durduk boş yere.