bugün

aklına esmiştir, saçma bir başlık açmıştır ya da ne bileyim herkesin hoşuna gimeyecek bir şeyler yazmıştır. içinden öyle gelmiştir. ama hemen troll damgası yer bu yazar.

- aha troll yakaladım hadi ayar verelim.
+ lan siktirin gidin . troll değilim ben .
- valla troll. (bkz: başlık sıçmak) , (bkz: entry sıçmak) , (bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
+ allah belanızı versin.
uc fikirlerin adamidir. kendine troll denmesini siklemez.
sözlük değerlerinin yok olmasına sebep olur.
(bkz: troll olduğu halde ciddiye alınan yazar)
sabit fikirli insanların eseridir.
kaderi, kavgayı ayırmaya çalışırken dayak yiyen adama benzeyen yazardır.
(bkz: bdrrslsyyf)**
(bkz: yarali yuz)
benim bu lan tilki bile beni kendinden sayıp sözlükte olmasada olur troll yazarların arasında sıralamış vatan severliğim giriyor birilerine.
(bkz: protest sanayici) doğruları yazınca böle oluyosun demek.
(bkz: mehmed aubemeyang) (bkz: uludağ sözlük yazarlarının çok zeki olduğu gerçeği)
(bkz: Kronik troll)
ileride olan kadin.
(bkz: lookin) yirim.
oytunkaran. evet.
trollün direk karmasına bakıyorum.
troll olmayınca durumun daha vahim olduğunu anlaması gereken yazardır. keşke troll olsan.
troll değilse orospu çocuğu olan insandır.
benim demek istemiyorum ama gerçekten benim. -1900 karmayı hakedecek hiçbir şey yapmadım.
ciddiydim.

niye böyle oldu bilmiyorum.
frank lucas mahlasıdır. ulu ortamı % 99 kemo ateist dinsiz kişilerden oluşuyor.. ne yazarsam yazayım alayı birden eksi verdiği için karmam düştü troll yaftası vuruldu. müslüman olmak islamiyeti ak partiyi savunmak burada zordur binbir türlü tiple cebelleşir durursun. yazık..
Gördüğü muamele umrunda olmamalıdır.
Artıya eksiye, niye "karma" diye takılıyorsun? Doğru olduğuna inandığın şeyleri yaz işte.
Bu arada ben müslümanım ama akpli değilim o yüzden seni ben de eksiliyorum.

Edit: yalnız da değilim.
frank lucastır. ak partili ve müslümanları savunan yazar olduğum için hep eksi sürekli eksi yememiz sonucu karşıt tiplerde böyle algı oluştu. siz hiç uluda kemoş ve cuhapeli birinin üstüne oynandığını gördünüz mü yok ama müslümanlar üzerine her daim oynanır..
insanların " bu herif ya böyle abuk sabuk konuşacak kadar mal, yada sırf gırgırına trollük yapıyor" deyip senin troll olduğuna karar vermesi normaldir.
Ama sen diyorsan ki ben troll değilim, e ne yapalım, bizede inanmak düşer.
Malum partiyi savunmayıp sürekli eksi yiyen, karması eksilerde olan yazarlar da var.
(bkz: just millionaire)

Onun dışında müslüman ve agebeli olup da karması artı olanlarda.
(bkz: gibicibicis0)

Kimsenin müslümanlara oyun falan oynadığı yok. Sadece uyduruyor ve abartıyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar