bugün

karması troll olan yazarların silinmesi gerekliliğidir. gerçekten de gereklidir. hatta daha bile önceden silinmelidir bu insanlar. açtıkları başlıklar etnik, dini ve siyasi çatışmalardan başka bir şey değildir zaten bu insanların. bu sözlüğün daha rahat nefes alabilmesi, yeni yazarların önünün açılabilmesi için şarttır. silin efendim. noktayı koymadı diye entry sileceğinize bu adamları silin.
haklı bir tespittir. arkadaşlar troll denen kişilik yoksunu kişilere cevap vermemeli, onları kaale almamalıyız. çünkü bu aşağılık insanlar sözlüğümüzün huzurunu kaçırıyor. benim annem mesela gecelikle sözlük okurken rahatsız oluyor solda penis başlığı görünce. bu tipleri okumamalı, engellemeliyiz.

bende de troll yazıyor ama o moderasyonun ayıbı. gerçekten öyle ahlaksız bir troll olmadığımı herkes biliyor zaten. bunda tartışılacak bir şey yok.
uydurulmuş gerekliliktir. sözlük formatına uygun yazdığı sürece kimse silinmez. zoruna giden, kalkıp forumdonanım a falan gidebilir. *
(bkz: le ilkan)
troll olan yazarların silinmesi gerekliliğidir. *
eskiden böyle bir başlık açılsa "troller sözlüğün canı, kanı." derdim. ama artık diyemiyorum efendim, çünkü abarttılar. işin bokunu çıkardılar. eskiden troller yazarlarla birlikte gülerlerdi. şimdi sadece troller gülüyor, yazarlar sinirleniyor.

olmaz böyle şey efendim... *
(#15125086)
olmaması gereken gerekliliktir. ben sözlüğe sözlük demem sözlükte troll olmayınca.
karma seviyeside troll yazması, o kişinin buradan silinmesini gerektirmez. eksi oy almasının sebebi farklı düşünceleri olmasındandır. bunlar yerine boş, bir cümlelik başlık açanların ve türkçeyi bilmeden gelip burada yazar olmaya kalkışanların silinmesi çok daha faydalı olacaktır.
troll olan adam eksilenmekten ve eksiden korkmayan adamdır. Eksiden korkmayan adam; görüşlerini, düşüncelerini, yorumlarını lönk diye yapıveren, çekinmeyen adamdır. şimdi bazıları şu şekilde algılamasın...algılasa da...
yani her artı karma yapan veya artıyı tavan yapıp nirvanaya ulaşan adam politik midir? Değildir elbette. Ama eksiden korkmayan adam daha bir başkadır. haaa bir de özentili çin malı troller vardır ki onları da ayırdetmek 1 dk bile sürmez.
uzun lafın kısası trol olmak, trol olma yolunda olmaktan çok daha gerçekçidir.
eğer troller sözlükten silinirse bizler de çelik çomak, birdirbir veya misket oynarız. bunlar gerekli adamlardır... (#15080559)
(bkz: genç troller rahatsız)