bugün

güneydoğudaki insanlar gibi buradaki insanlar neden ayrılmayı, yunanistan/bulgaristan'a bağlanmayı ya da bağımsız bir devlet olup avrupa birliğine girme sevdasına düşmez? çok mu aptallar ki acaba? (ironi)
Bu özerklik nereden çıkıyor yok amk yok ülke yok toprak yok.
gülüp geçilecek önermedir. her önüne gelen özerklik ilan ediyor amk. o zaman ben de kendi evimde özerklik ilan ediyorum...
aynı andavallar kurtuluş savaşı öncesi amerikan mandasına girmeyi arzu ediyorlardı.
kimse kusura bakmasın da adamlar haklı amk. ülkeyi talan edenlere %44 oy veren enayilerin yaşadığı ülkede ben de yaşamak istemem. gerçi ben zaten avrupa yakası'ndayım. ben de katılmak istiyorum bu kampanyaya, nereye başvuruyoruz? *
özerklikten ziyade federatif yapıya geçilmesi bazı bölgelerin yararına olabilir.
balıkesir'i iç tarafa iteleyerek tüm batı kesimde gerçekleşmesi gereken olaydır.

edirne
kırklareli
tekirdağ
çanakkale
izmir
manisa
aydın
muğla.
(bkz: entryleri suc teskil eden yazarlar)
içimizdeki bölücü orospu çocuklarının bir bir baş gösterdiği hayal.
doğu akdeniz türk federe devleti olarak destekliyoruz.
en kısa sürede olması gerekendir. geç kalınmıştır.
"hür trakya kantonu" dur.
malum tiplerin istanbul, Çorlu, vb. yerlerden temizleyip ilan edilmesi gereken özerklik. sonra ver elini avrupa!
üj bej trakyalı delinin oynadığı oyun. özerk olmaları halinde, yine bulgara, yunana verirler o toprakları, mezopotamya eşeklerine damızlık olur bunlar. bunlara toprak falan emanet edilmez.
Trakya'ya slav falan diyen bir artık olmuş! Gelsin bunu çorlu-silivri arasında söylesin.
Arap ve ortadoğu olmaya bu kadar meraklıysa bu ülke, siktirin gidin ben alır başımı giderim demektir. 1881de Güneş balkanlarda doğdu.
spartacus bile edemedi lan noluyo lan size.