bugün

aciz trabzon taraftarının çığlığı..

bırakınız bu işleri arkadaş. hafta sonunda fener çakar geçer.. kupada çok yorulmuştuk dersiniz amk.
milyonlara rezil olanın bulduğu süper bahane.
neymiş yedekmiş peh. sanırsın a2 takımıyla çıktılar.
o değil de q7 naptı la o sağ kanadı? daha ilk yarı bitmeden stoper değiştirtti takıma gfdgfdgfdg
maç sonu tezahürat ise artık klişeleşmişti.
(bkz: koyduk mu)
sikilmiş göt , dava meselesini hatırlatan galibiyettir. *
osuruklu göte çavdar ekmeği bahane(meşhur adana atasözlerinden biri)
(bkz: fabian ernst)
(bkz: nihat kahveci)
(bkz: tomas sivok)
(bkz: ibrahim üzülmez)
(bkz: matteo ferrari)

yukarıdaki futbolculardan yoksun beşiktaş takımının kanırta kanırta yaptığı eylemdir.

(bkz: kızılay maden suyu)
hazımsızlığa iyi gelir.
(bkz: trabzon taraftarının acizliği)
tabi ya. bir önceki maçta ts'un tüm futbolcularına kırmızı kart gösterildi de oynatılamadı as futbolcular. oynatsaydın kardeşim. kimse sana bu futbolcuları oynatamazsın demedi. hakkımız yenildik dediğiniz zaman alkışlanacaksanız. ben trabzonspor'u alkışlıyorum bu insanlıktan çıkmış bazı taraftarlarını ve yandaşlarını değil.

ayrıca, giray allah cezanı verecek diyorum. olan adem gülüm'e oldu.
(bkz: yedek medek farketmez kartal koyar affetmez)
25 . dakika da trabzon yedek kulubesi ekranlara geliyor, şenol hoca lan 5 olmadan ilk yarı bitse der gibi bakıyor sahaya. başına gelecekleri çok iyi biliyor. kaleci onur un çıkardığı 2 şut ( simao nun frikiği ve q7 nin şutu) kaleye girse şenol hoca takımı 2. yarıya çıkarmaz, lisansını yırtar, köyüne dönerdi. o bakımdan yedek medek bilmeyiz biz, 11 kişi sahadaysa sorun yoktur. üstelik türkiye ligi şampiyonluğuna oynayan sözde büyük takım trabzon un yedekleri boktan demek ki, taratarı yedekle çıktık yeaa diye ağlıyor.
(bkz: bir avunma şekli olarak yedeklerle çıktık)
takımda sakatlıklar tam gaz devam ederken şansa bala bir gol bulup beşiktaşı yenen trabzonspor'un sevinci haklı da bizim ki haksız bir sevinç mi? çok yazık.
o maçtan sonra da -q7 zengin işi biz kartala biniyoruz- diye ortamı siz gerdiniz.beşiktaş o lafları yutturur demiştim.ve dün q7 nin füzesiyle gerekli cevabı aldığınızı düşünüyorum.boyunuzu aşmamanızı temenni ediyorum.
yedek medek farketmez kartal çakar affetmez denilesidir. Bu yakarış hazımsızlık çığlığıdır.
(bkz: bir trabzonlunun avuntusu)
yeni malatyaspor'un yendiği fenerbahçe'den çekinip as oyuncularını oynatmayan trabzonspor camiasının beşiktaş mağlubiyeti sonucunda arkasına saklanabileceği tek bahane.

not: bu hareket ile trabzonspor büyük takım olmadığını ve asla olamayacağını bir kez daha gözler önüne sermiştir.
beşiktaşlı da değilim trabzonsporlu da. ancak hakikaten beşiktaş taraftarının galibiyetten sonra deliye dönmesini anlamıyorum. lan oğlum aklınız başınıza alın sadece bucayı ve yarım trabzonsporu yendiniz. şuna katılıyorum evet trabzonsporluların konuşmaya hakkı yok. istdekileri takımla çıkabilirlerdi ama fenerbahçe maçı yani lig şampiyonluğu daha önemli olduğu için bu yönde tercih kullandılar. ancak siz beşiktaşı değerlendirirken bu maçı kıstas almayın.
(bkz: trabzonspor 12 den önce maç yapmasın)
besiktasla saka olmaz arkadas. sikerler.