bugün

ezilmesinler.
sekiztaşlı diye tabir edilen eziklerdir. aynı zamanda maçtan önce, maçtan sonra ortaya çıkabileceğini tahmin ettiğim eziklerdir.

bu ezikler trabzon maçında sataşacak bir yer bulamayınca, hemen yunanlı olup, paok u desteklemeye başlamışlardır.

sekiztaşlı dediğin bukalemun misali azizim.
gorunce butun sozluge kufrettigim mac. ben anlamiyorum ki karpatiyi falan destekleyince vatan haini oluyorsun da sekiztas deyince ne oluyorsun? besiktas inonude liverpoolu, barcayi, deplasmanda chelseayi, manuyu yendiginde belli ki cok uzulmussunuz.
bu başlığı açanın fenerbahçe'li oldu kesin olmakla birlikte ancak ezik düşünceleri olanların böyle bir düşünceye kapılacağı da kesindir. insan herkesi kendi gibi zannedermiş. ee sizin başına böyle bir şey gelse siz böyle düşünürsünüz tabi.

not: insanı zorla düşman yapıyorsunuz be arkadaş kendinize!
ezik febelilerin yaralarını sarmak için içine düştükleri ezik bir kaçış.

adam olan üstüne alınmaz zira.
muhtemelen ezik takım taraftarlarıdır.
nitekim bir beşiktaş'lı olarak ay ve yıldızın temsilcisi trabzonspor'u bu maçta yürekten destekledim.
ilkokul bebeleri gibi el sikiyle gerdeğe girmek ancak kompleksli insanlara yakışır. bunu da yıllardır gözlemliyoruz zaten.
çılgın ahmsiler köpekbalığını kovalayacaklar... ne oldu bilmiyorum yan bastılar galiba
(bkz: no writers meet in search conditions)
(bkz: yok böyle bişey)

buda iyibir sunuçtur, burda yenmesi ihtimal dahilindedir...

(bkz: helal olsun)
susma hakkkımı kullanıyorum. (bu başlığı açan arkadaşı kullanma isteğimi saklı tutarak)