bugün

bu hamsi beyinlilerden neden bir bok olmadığını gösteren harekettir.
ulan, altı üstü bir maç kazandınız be!
ayıptır. benim patronum trabzonlu normal olarak hasta denilebilecek derecede trabzonsporlu. yalan olmasın pazartesi veya salı gene münakaşa ettik her zamanki gibi. mevzu bizim takım otobüsünün kurşunlanmasına geldi tabi. evvelden de dediği gibi "siz kendi kendinize yaptınız onu bizim insanımız bunu yapmaz" dedi. aradan 1 veya 2 saat geçtikten sonra bir baktım telefonundan güle güle bunun videosunu izliyor. sordum "az önce öyle diyordun şimdi buna gülüyorsun sela kim için okunur ?" diye. gene salağa yattı her zamanki gibi.

velhasılı insanımız genel olarak sıkıntılı. sadece futbol değil siyaset konusunda s.çalı çok oldu sıvama kısmını bitirmek üzereyiz. inanç meselesi aynı birbirine saygı meselesi aynı. bir maçı kazandın diye sela okutmak nedir oğlum ya. bu kafadaki adamlar işte otobüse silah sıkıp tüm kafileyi yok etmeye çalışanlar. kendi başlarına gelmedikçe ölüm gibi hayattaki en ciddi şey ile böyle gülüp eğleniyorlar. hemde biz muhafazakarız derken dinden çıkma pahasına..
Dini böyle şeylere alet etmek mantıksız. Gerçi böyle şeyler küçük takımların işidir. Kırk yılda bir şey kazanırlar onu da suyunu çıkarana dek öne çıkarmaya çalışırlar.