bugün

Topuklu ayakkabı giyen başı açık kadından farkı yoktur.
Allaha daha yakın olmaya çalışıyordur.
allah affetsindir, zira sürekli türban siyaseti yapan zihniyet kadınlar kahkaha da atamaz diyor.

topuklu giyen türbanlı kardeşlerime sesleniyorum giyin kız nolcak sanki amaan ölümlü dünya diğer tarafta hesaplaşırsınız.
Değişik fotoğraflar ve videolar çektirebilir.

görsel
estetik bir görüntü verir.
Size ne?
Ne der şair
--spoiler--
altı kaval üstü şeşhane
üstü mekke altı kerhane
--spoiler--
ben demiyorum şair diyor...
bütün kadınların doğasında olan konudur. kadınlar yaratılış nedeniyle içgüdüsel olarak hep elit giyinme süslenip güzel görünme peşinde olan canlılardır. tabiatlarında bu var.

gülriz sururi 89 yaşında hala bikinili makyajlı pozlar veriyor.
En asil fantazilerin kadınıdır.

Halal sex..
Kısa boylu olduğu için giyiyordur, dikkat çekiciliği arttırmamak için babanne topuğu tarzı dolgu topuk tercih ediyordur.
Sen nerden bileceksindir...
bakkala da öyle giderler, hatta parkta yürüyüşe de. çünkü spor ayakkabı ve babete para verilmez. varsa yoksa topuklu ayakkabı.çünkü çalışan birinde girilen yer ve ortamlar önemli. kasabı var, terzisi var.

t: topuklu ayakkabı zarif her bayana yakışır. ayağa yakışan şeyin kafadaki ile alakası yoktur.
Çok affedersiniz günümüzdeki üretim amacı popoyu daha dik göstermek ve dışarı çıkarmak olduğu için pek hayra alamet değildir bu giyiniş.

Ebu stilletto el jartiyeri den rivayetle ahiretleri karanlıktır. Sokaktaki 10 türbanlıdan 11 i seksi ayakkabı giyiyor. Estağfurullah.
amacı kalçasını büyük göstermek isteyen din ve bilim arasında gidip gelen türbanlıdır.

din ve bilim kısmına açıklama;

din: çünkü emredildiğini zannettiği gibi kapanmak istiyor.
bilim: çünkü evrimsel açıdan neslini devam ettirebilmek için büyük göğüs veya kalça sahibi olması gerektiğini bildiği için kalçalarını belirgin hale getirip dna'sını sonraki kuşaklara aktarabilmek için bir eş arıyor.
çünkü onlar da insan. onlar da sosyal olabilir. onlar da teşhircilik yapabilir. (bkz: incir reçeli izleyen çılgın türbanlı)
-80 yıllık ingiltere kraliçesiyim, böyle topuk görmedim! bakışına neden olabilir...

http://galeri.uludagsozlu...giyen-t%C3%BCrbanl%C4%B1/
(bkz: animal instinct)
kadınlığının farkindadir.
Lütfen beni yanlış anlamayınız. Türbanlılara karşı hiç bir antisempatim yok,lakin merak ediyorum. Sonuçta topuklu ayakkabının amacı kalçaları biraz daha belirgin yapmak ve ilgi çekmek.(Her ne kadar giyenlerin büyük kısmı bundan habersiz de olsa.) Şimdi sorarım size neden kapalı bayanlar topuklu ayakkabı tercih ediyor?