bugün

her daim kıskandığım bir özellik, o bir yetenek. ben boncuk boncuk terlerken onlar utanmadan atkılarını bile çıkarmazlar, öylece otururlar..
bunu yapamamayan vatandaşların fazla kilolarından şikayetçi olduğunu düşünmeme neden olan hadise.
büyük yetenektir. birde yanınıza oturanın haşırt diye paltonuzun üstüne oturma olasılığı yüksektir. çekmeye kalktığınızda farkedip kıçının yarısını osurur gibi kaldırarak almanıza yardımcı olur. sağolsun.
zayıf denilebilecek kiloda olanların da.. başına gelebilen bir durumdur. kiloyla değil sıcak ortamda kalın monta kabana tahammül edebilmekle alakalıdır.
sanırım her gün okula giderken eğer otobüste veya metroda yer bulabilirsem becerebildiğim iştir. durağa gidene kadar donuyorum ve araca binince vücut ısım çok geç normale dönüyor ki terleyecek ana geldiğim sırada okula varmış oluyorum.
şehirler arası otobüsün de toplu taşıma aracı arasında bulunduğu gerçeğiyle beraber, bugün orta kapı karşısındaki tekli koltukta otururken, feribot yolculuğu boyunca şoför ve tayfasının orta kapıyı açık bırakmasıyla beraber benim ve benim gibi bir kaç yolcunun içinde bulunduğu durumdur. bu durumdan size ne değil mi?