bugün

Erkekler de kemer gösterme çabası. Değer mi peki tabi ki hayır. Yakışması için ciddi bir fizik lazım. Kızların da vücudunu daha çok ön plana çıkarabilmek için yaptığı şey. Bence kızlara da yakışmıyor. Zaten o şekilde yakışıyor sa normal de yakışıcaktır. Yapmayın efendim.
Bunların bir üst modeli vardır. Onlar da kemerli olanlar. Duvar saati büyüklüğünde ki kemer tokaları ile modacıların akıllarını başlarından alırlar.
Bakın göbeğim yok demenin beden dili versiyonudur.
bazı futbolcuların formasını şortunun içine koymasına benzer. disiplinli ve düzenli imajı veriyor bana göre. ayrıca akıllara pirlo yu getirmiştir.
görsel
bir kısmını gördüğümde sanki o kombin benimle konuşuyor:
merhaba. ben her pazar tişörtü pantolunumun içine atar avm leri gezerim. memurum ben. mantık evliliği yaptığım eşimle evimizi yeni aldik. sonra kredi çekip araba aldık. şimdi taksitlerini ödüyoruz. her şey yolunda, sadece arada aklıma eski sevgilim geliyor. çocuğu 3 yaşında. galiba çok mutlu. ben de mutluyum ama. baksana, her şeyim var. avmler de çok güzel, sayıları hızla artmalı. ne de olsa pazar günleri yapacak başka bi şey yok.
kovboy tarzı çizme. slim fit siyah pantolon siyah tişört ve koyu renkte bir kot ceket ile harika yakışandır.. o tişört tam içine konmayacak güzel bir sportif kemerin içine hafif sıkıştırılacak..
Çözülememiş amaçtır. Yakışmıyor arkadaş yakışmıyor.
80-90 larda modaydı şimdi ise nedendir bilinmez. yakıştığını düşünmüyorum.
O fotoğraftaki adamın vücudu varsa yakışır. Ama öyle bir vücudu olan birisini pek görmedim ben.