bugün

pek doğaldır.
namaza dair hiçbir şey olmayan bir video'ya dayandırılan, aşırı derecede gerizekalıca bir iddia. ne namazı ne alayı lan mal sürüsü. gazla çalışıyorsunuz çok ekonomiksiniz yemin ederim. al bu mal sürüsünü iki gazla, ver eline meşaleleri önüne geleni yaksın amk malları. böyle insan olmaz olsun amk. o kafatasınızın içinde taşıdığınız beyin denen şeyi kullanın biraz. hadi...
dinci idiyotların bi yerlerinden uydurduğu iddia
Tiyatrocuların hiç işi gücü yok Namazla zikirle alay edecekler amk.
(bkz: ziktiret)
(bkz: etdiler)
(bkz: cevab veremedi)

Bu dincilerde bir yumuşama, yumuşatma arzusu var ama bir dürlü cözemedim giddi.*
amk. bide adamları cehennemden önce yakmışlar, ula millete kafir diyen piçler adamları cehenneme göndermeden hepsini videoda ateşe vermişiniz.
cahil insanların sergilediği oyundur, ciddiye alınmamalı ki aslında bunların acısı büyüktür.

(bkz: ergenekon davası)
gülerek izlediğim ve eğlendiğim iyi bir tiyatro oyunudur.
dinci aptallığının en güzel kanıtıdır.

zikir gibi ne idüğü belirsiz esrarkeş olayını geçtim, namaz videonun neresinde?

ulan dinci davar; hayvan aleminden olan sana zaten namaz farz değil, kasma kendini bu kadar.
Anadolu insanının sikine bile takmadığı terbiyesizliktir. Dostunu düşmanını bilen bu halk uyduruk provokasyonlara düşmemekte kararlıdır artık. kendi eşi ve Çocuklarıyla bile geÇinemeyen , şarapÇı ve huysuz bazı gavvatların toylukları karşısında sükunetini koruyan bu halk saygıyı da öğretmektedir bu sanatÇı taslaklarına.
tiyatro ozgur bir sanattir. isterse allah i bile tiye alir.

peygamberlere inadiginizi dusunerek su hikayeyi hatirlatiyorum size. hani su putlari kiran ibrahim peygamberi hatirlayin. ne demisti kendisini durdurmaya calisan birine: ey x kavmi eger putlarinizin gercekten her seye gucu yetiyorsa, durdursunlar beni.

simdi de aynisini ben size soyluyorum. siz niye celalleniyorsunuz ki! madem allah in gucu her sey e yetiyor birak o versin aninda cezasini. ibrahim peygamber in hikayesinden farki nedir simdi bunun?

edit: ibrahim peygamber putlarin kendisini durdurmaya gucu yetmediginden onlarin tanri olmadi cikarimi yapiyor. simdi burdaki tiyatrocularda ibrahim peygamber in metoduyla zikiri alaya aliyor. e bu alayi durduramadigina gore demek ki tanri yok. yani ibrahim peygamber in metoduna gore boyle.
tiyatrolara girmeyi beceremeyen akp'lilerin tiyatroyu sindirme çabasıdır.

yemezler.
Çaptan düşmüş sanatÇı eylemidir. Sanatıyla öne Çıkamayanlar Çirkefiyle öne Çıkmaktadır.
http://www.youtube.com/watch?v=LO07xtq2u9Q

elin gavuru bizim ezanimiza boyle saygi duyarken....
utanma sebebidir.