bugün

intiharlıktır intiharlık. çeşitli hülyalara dalar bu kişi. hayatı komple hülyadır aslında. hep başkası olmak ister ama onuda beceremez, yeteneksizdir. bir burukluk vardır içinde daima, neden bilinmez. ilgisizlikten olsa gerek. ilgi derken, insanların ilgisini çekmek için sadece insan olmak yetmez ki bu devirde bir şeyler yapmak lazım tabi...öte yandan insan neden ilgi çekmek istesin ki? nefes almak gibi bir ihtiyaç mıdır bu? öyle olsa gerek.

şekilden şekile girer, komik olmaya çalışır, olmaz, karakteristik davranır- ne demekse artık- o da olmaz.karaktersizin teki olur çıkar. elini biri tutsun ister, o hiç olmaz. bulamaz elini sımsıkı saracak sıcacık bir el, beğenmez ki kızlar onu, tipsizdir. hep bakar sokaklarda yürüyen insanlara, sevgililere. özenir, özenir, özenir...elden bişey gelmez ki, öyle yaratılmıştır o. kim yarattıysa artık. allah yarattıysa eğer neden böyle yaratmış ki insanı? kimse onu sevmesin, farkına bile varmasın! vardır bir bildiği herhalde...hurilere saklıyor olabilir belki! arada isyankara oynadığıda olur bu yüzden.

vazgeçer,sessiz sakin geçirir ömrünü. ama o burukluk geçmez yine de. hep hisseder onu, sabah uyandığında, otobüsü beklerken, sigarasını içine çekerken, çayını yudumlarken. derinlere saklar o duyguyu belki bir gün birisi farkına varır diye.
nirvanaya ulaşan insandır. toplumda yok sayılır. ya çok çalışıp bi yerlere gelmelidir ya da öye yaşamalıdır.
(bkz: solo test)
sol frame'de görünce, benim nickime yönlendirildiğini sandığım başlıktır.
(bkz: ulvi)
dibe vurmaya bir adım daha yaklaşmış olandır.
olumsuz durumların üç in bir şeklinde vücud buluşudur. sahibi de çok şanssızmış canım, adeta yaşayan ölü. bir sıfır. acınası.
tipsiz olabilirim, çok yetenekli olduğum da söylenemez, ama asla karaktersiz diyemezsiniz bana.

(bkz: kavga ederim adam öldürürüm ama cinayet asla)**
(bkz: allah belasını versin)**
çok uzak diyarlarda tipsiz, yeteneksiz ve karaktersiz adında 3 can dostu varmış.

şaka lan şaka.
ilk vasıf için yapacak pek bir şeyi olmayan, ikinci vasıf için biraz daha dikkat ve çabaya ihtiyaç duyan, üçüncü vasfı için ise sopayı hak eden, biraz bahtsız, biraz sakar, biraz puşt insan modeli.
böyle bir lafın arkasından ayıp oluyor ama karşılığı gelmesi muhtemeldir.
(bkz: hadi bee) *