bugün

benim bu! boyum 1.60; kel ve göbekliyim burnum uzun. Beş parasız ve işşizimde.

Not: Egonuzu tatmin etmişimdir umarım
Tipsiz erkek yoktur, parasız kalmış erkek vardır.
bir abim derdi ki kadınlar 25 li yaşlara kadar erkek arayacağı tek kriter tiptir. 25 den sonra kadın olgunlaştıkça ve hayatın zorluklarını gördükçe tip ikinci üçüncü plana gerileyerek para ve karakter ön plana çıkar derdi. gözlemlerime göre doğrudur. zira tipsiz erkeğin 25 e kadar işi zordur parası yoksa. par varsa tipinde pek bir önemi kalmıyor açıkçası.
nedendir bilinmez, cirkin insan diye bir sey zaten yok da, severim kendilerini. digerleri gibi ego kasmazlar. konusmasini, oturmasini kalkmasini bilirler. siz de cirkiniz diye triplere girmeyin. ben sizi severim.
insanın kendini bilmesi güzel sonuçta.
tipsiz erkek yoktur züğürt erkek vardır. bir avuç para iki avuç gerçekten ağırdır. ( çin atasözüsü)
ekteki gibidir.
görsel
kafaları çalışan, öpünce prens olan otoriter, erkeklerdir.
Genelde kalpleri de pis olur.
Tipsiz kadınlar diye bi başlık olamaz çünkü makyaj diye bişey var.
kendi tipsiz suratlarına bakmadan güzel kızlara askıntı olurlar ondan sonra reddedilince de sağda solda zırlarlar.. evet geneli böyledir..
allah aşkına güzel bir kız, sizin o yamuk suratınızı ne yapsın yahu, önce bir aynaya bakın ondan sonra kız kesmeye kalkışın malaklar sizi.. davul bile dengi dengine.
(bkz: napak bilader yüzümüzü mü kesek) durumudur.
Burda +1.
tipsiz erkek yoktur, parasız erkek vardır.
milyon dolarlarla oynayan ilyas salman mı, serbest meslek sahibi kıvanç tatlıtuğ mu
Çirkin kızlardan hoslanmazlar. Kendimden biliyorum. *
ego patlaması yaşarlar her nedense.
bütün kızlar bana hasta.
tabi canım mükemmelsin.
karakteri guzel ise, tipi de guzellesir.
herkes yakisikli olacak degil...
sakal bırakan çapsızlardır.

hıaaamına!
tam kızlara arkadaş olmalık insanlardır.
bazı kızlar tarafından çekici olurlar.
kimi kızlar bebeksi erkekten ziyade çirkin erkeği tercih eder.
kendimden biliyorum.

evet sapım ve çok yakışıklıyım amk.
tipsizliklerini başka yönleriyle telafi etmeye çalışan erkeklerdir. bu şekilde birçok kızı kendilerine aşık bile edebilirler.
(bkz: tipten daha önemli şeyler)
1-0 yenik başlayan erkeklerdir. bazıları normaldir onlara lafım yok ama gidip sempatik olucam diye abuk subuk hareketler yapanından sürekli reklam peşinde koşanına 20 yaşına gelip kendini kendisine kanıtlayamamaış olanına kadar iğren manzaralar sunan erkeklerdir. tedavi için giyotini öneriyorum kesin kafayı kurtulun.
ya fazla abazadır yada sevdimi tam sever içine kapanık yaşar utangaçtır.
beni de kapsayan erkekler klanıdır. çok fazladırlar ama toplum bunlara alıştığından artık insanlara normal gelmeye başlamıştır.
çok iyi insanlardır, allahları var şimdi.