bugün

18 yaş altı çocukları zihinsel ve bedensel olarak korumak içindir. Kendi cinsini içine alanlara başka lezzetler gerektiği için tepki göstermiştir.
ipnelerin zoruna gidendir. sizin gibi sapkın sapık ve rezil eğilimleri olanları ne diye çevirecekti sefiller. evet.
g.tveren daha uygun bir çeviri olurdu bence de... resmen skandal. skandal puanım on üzerinden bi siktirin gidin amına koyayım yaa sabah sabah...
Hayatın normal akışı içerisinde normal olmayan durum.
Hastalıksa birşey diyemem ama yok benim tercihim diyorsa normal görüyorsa o din ve toplum olarak dışlanır.
Yanlistir. Oglan nanos delik pantolon, geyfendi, necati totos top luletasi ardisen gibi tanimlamalardan birini cevirmelidir.
Eee yani?

Escinsellik bi sapkinlik degil mi zaten?
Yine ne sacmalayacaginizi sasirdiniz gencler.

Ya hu biyolojik olarak insanoglunun uremesi icin bile bir kadin, bir erkek gerekli amk.

Isin dogasi bu, hala neyin kafasi?
ilimi, bilimi, tıbbi, psikolojiyi, hormonları inkar eden Minnak beyinlerin, ısrarla " sapkınlık" diye tanımlamaları ve bu tanıma destek vermeleri şaşırtıcı değildir.

Eğitimsizlik, öncelikle empati yoksunluğunu ve sizden farklı olana kin ve nefret beslemeyi de doğuruyor ne yazık ki!

Rızası olmadan, kimseyi düzmedikleri, evet düzmedikleri sürece, sapkınlık filan değildir.

Bu ulvi tepkilerinizi, çocukların makatını yırtan, milletin karısını, kızını kolundan tutup, tenhada ırzına geçenlere yapın da, ayakta alkışlayalım sizi!

Normal diye kabul edilen milyarlarca çiftin yatak odalarında ne sapkınlıklar dönüyor, kaç kadın, eşi yada sevgilisi tarafından manyak fantezi kurbanı oluyor, adice tecavüz ediliyor, biliyor muyuz?!
Hayır bilmiyoruz!
O halde napıyoruz!
O uzun dilimizi kesiyoruz!

Yarın evladının, kardeşinin, kuzeninin gay olduğunu öğrenir, toplumdan anlayış, empati dilenirsin haberin olsun!
Demedi deme!
Otur ve biraz insan olmayı dene!
Herkes eşcinselliğe bakışını paylaşmış da kimse zihinsel sapkınlık daha tehlikeli dememiş.

Bir de böyle bak,

Ben gaymerhem

Ben sapkın merhem.