bugün

Espirileri olsun gerek didim fikrasi olsun hepimizin gönlüne taht kurmuştur.
Notre dame de Paris -Belle 'den sonra sevdiğim bir müzikal .
Candır can , bende yeri ayrı olacak yazardır.
Erkeklere "ibineler sizi" deyince dikkatimi çekti, birkaç entrysine bakayım dedim, anladım ki vasat yazar.
Taş çatlasın 94 doğumludur bu.
Yeni yetme tipi var böyle özentimsi bisey.
beşiktaş'lı olabilir.
Besiktas'in yeni transferi sandigim.
2 defa denk gelmeme rağmen, ebesinin amı gibi fiyatı yüzünden gidemediğim opera.
Kitabının kapak resmini çizmiştim bi ara, bu nick'i kullanan yazara hediyem olsun madem..
görsel
Uykusu bir turlu gelemeyen yazar.
Tuhaf yazar. Ciddi anlamda tuhaf.
Bu siteye ilk geldiğimde bana " olgunum ben" diye mesaj atan östrojenli yazar..
8-26 nisan aralığında istanbul'da olacak efsane müzikal. kaçırılmaması gerekiyor.
opera değil müzikaldır.
bende yeri bir ayrı olan müzikal. 16 nisanda canlı olarak izleyeceğim için inanılmaz heyecanlıyım.
2 gündür Türkiye'de olan, birkaç hafta daha kalacak efsane müzikal. Broadway'in müzikallerini sık sık göremediğimiz ülkemizde bir kültür şöleni olarak algılanmalıdır.

Günler, saatler ve bilet detayları: http://www.bilet360.com/e...he-phantom-of-the-opera-2
dün gece yarım bırakıp ilk perdeden sonra çıktığım opera sahnesi. beğenmediğimden değil.
Şu anda ülkemizde olup ,birkaç haftaya gidecegim müzikal.
Bunyemde bir heyecan uyandırmıştir , merakla o günü beklemekteyim.
Biletlerden öğrencilere %50 indirim uygulaması da ayrı bir sevindirmiştir.

Edit:gittim izledim tek kelimeyle muhtemesem.
Hertürlü efekt , görsellik canlı bir sinemaydi.
Çok güzeldi çok büyüledi beni.
gerçekten görsel bir şölen, müthiş performanslar. masalsı bir destan. söylenecek başka birşey yok. brad little, phantom karakterini yaşıyor adeta. imkanım olsa hergün izlemeye giderdim. yıllardır hayalini kuruyordum canlı izlemenin ve istanbul'da izledim. hala şoktayım. umarım ayakları alışırda sık sık ziyaret ederler ülkemizi.
çok güzel bir müzikal. özellikle oyuncuların sesleri ve görsellik harika. oyunculuklar bir tık(sadece bir tık ama) arkadan gelmekle beraber gayet iyi. brad little'ın sesi hayalete cuk oturmuş. christine'i canlandıran emilie lynn'le uyumları da harika ve bu sebeple muhteşem bir "the phantom of the opera theme song" performansı çıkıyor ortaya.

müzikalde karakterleri kitaptaki kadar detaylı tanıyamıyoruz ve hikayeyi bilmeyenler için belki bazı şeyler biraz damdan düşme görünebilir. bunu da müzikal için ufak bir eksi olarak yazalım. ama yine de mutlaka görülmesi gerektiğini belirtelim.

romanı için: (bkz: #27686732)
Zorluda izlenesi olan dünya çapındaki müzikal şey ayrıca, bir parçası vardı çok meşhur...
Çok gitmek istedim ama kafamı yaşayan pek kimseyi bulamadım. Sosyal çevremi değiştirmem lazım sanırım.
çok iyi bir şey ama biz makarnayı zor buluyoruz. Birde iphone uygulamasından bedava biler veriyorlardı. Ulan ayponu olan adam zaten bileti alacak paraya sahiptir. Önemli olan ayponu olmayan adama bedava bilet vermek. Nalet olsun kapitalist sistem hep güçlünün yanında.
Eminim çok iyi olacak olan gösteri.
Yoğunluktan biletlerine bakma fırsatımın olmadığı için biletsizim.
Fransız yazar Gaston Leroux'ın kitabıdır ve aynı adla sinemaya aktarılmıştır.

Film güzeldir fakat filmden çok şu düet mükemmeldir

https://www.youtube.com/watch?v=Ej1zMxbhOO0
bir hosgeldiniz mesajinizi alabilecek yazar. mucuk.
Çok uzun zaman sonra buralarda olmasına ziyadesiyle sevindiğim güzeller güzeli yazar. Hoşgeldin cancağızım.