çok çok başarılı bir fantastik ve bir o kadar dramatik film. izlerken her sahnesi ayrı tat veren, sonlara doğru gözyaşlarına hakim olmanın güç olduğu bir yapıt.kostümler,mekanlar çok uygun çok doğal seçilmiş. görselliği oldukça iyi diyalogları* oldukça etkileyici.türkiyede gösterime girmeyeceği söylenmekte.
Çocuk isteyen bir çiftin çocuk sahibi olmak uğruna verdikleri çabaları konu alan filmdir. Ansızın arka bahçeden gelen çocukla her şey değişmiştir.
Sıradışı bir hikaye ve harika bir film diyebilirim. imdb'de hak ettiğinden daha düşük bir puan verilmiş.

timothy çocuk isteyen bir ailenin hayatına bir gece ansızın giriverir. diğer çocuklardan farklı bir çocuktur. bir ailenin çocuk yetiştirirken yaptıkları hataları ve yapmak istediklerini gösterir birazda. duygusal manada hoş bir film. ayrıca ne olacağını kestiremedeğiniz için sürükleyici bir film. tavsiye edilir efenim.
2012 yapımı disney filmi. 3 sene önce izlemiştim, bu gün denk gelince tekrar izledim. Yine o müthiş doğa görüntülerine, özellikle de sonbaharda yaprakların rüzgarla dans eder gibi uçuşmalarına bayıldım, filmin en güzel belki de tek güzel yanı görselliği. Anne-babalık, yapılan hatalar da ucundan kıyısından işlenmiş. Fakat son sahnesi yine ağlatmayı başardı. Pazar gecesi izlemek için ideal, imdb notu 6.6 görsel