bugün

senelerdir Fangorn Ormanı'nda bunu bekliyorum. Hobbitköy'e yeni açılan IMAX'de izleyeceğim. Yola çıksam iyi olur, biraz uzak zira.
hafta sonunda hiç bir şey planlamayıp, tek hedefim bu filme koşa koşa gitmek olacaktır.
yüzüklerin efendisi'nin filmi çıktığı zaman hobbit'de çıksa demiştim bunun için yıllarca bekledim ilk seansına gideceğim.
uçarak gidilecektir.
o hissi tekrar yaşamadan ölmek istemiyorum. gideceklerdenim.
yarın bugünden alıp alamadığımı araştıracağım filmdir! sinemanın duvarını deler gene izlerim!
2012 yılının en güzel tarafı yılı bu filmle kapatmak olacak.
Jrr tolkien abimizin ilk yazdığı eser olan habite gidecek olan yazarlardır. Kendilerini takdir ederim. Gidiş sebepleri daha önceden çıkan yüzüklerin efendisi -Lord of The Rings- serisinin muhteşemliği ve imdb ilk 250 ye girebilmesi olabiliR. Ayrıca golluma yapılan haksızlığı görmeyede meraklı olabilirler. Ya da ne bilim amaçları Gandalfın gençlik - ohaline gençlik denebilirse tabi- halini görmekte olabilir. Kesinlikle muhteşem bir film olacak zaten fragmanlardanda belli. Gitmenizi tavisye ederim -misyonerlik faaliyetide yaptım-.Jrr tolkienin harvardlı bir dil profesörü olduğunu ve orta ünyanın yaratıcısı olduğunu ve ayrıca fantastik yazınların öncüsü olduğunu söylememe gerek yok sanırım.
Yıllardır beklediğim film. Bağlasan durmam giderim!
(bkz: there and back again) gittim gördüm siz de gidin en kısa zamanda.
içinde bulunmadığım sözlük yazarları topluluğudur. çünkü hobbit i önce okuyacağım. daha okumadım. zaten yazar da değilim. *
gidecegim ama bilet bulamadım fazladan ımax bileti olan varsa şöyle buyursun.
bu katogeriye girecek yazarlar arasındayım.
muhtemelen sıkıcıdır bu tür serilerin ilk filmleri karakterleri tanıtım amaçlı olduğu için genelde sıkıcı ve uzun oluyor.
izlemeyi sabırsızlıkla bekleyen sözlük yazarıdır.
kesin gidicem zira öven övene.
bugün gidiyorum, heyoooo heyoooo ahahahah!
artı bir.
karakterlerin çoğu tanıdık yüzler olduğu için sıkıcı bir yanı olmayan 3 saatlik bir film.
aralarında olduğum yazarlardır.
yarın gidiyorum, bakalım.
Kahvaltımı yapıp gidecğim filmdir, meraklıyımdır, heyecanlıyımdır vesselam.
televizyon'da yayınlanırsa izleriz.
televizyon'da yayınlanırsa izleriz.
gittik, gördük, doyamadık..

bir lotr fanı olarak tabiki gidilecekti bu filme..

şimdi burada ne yazarsam yazayım, lotr fanı olmayan, ayda bir kez o 3lemeyi izlemeyen, orta dünyayı hiç araştırmamış olan, filmi izlerken o dünyada yaşamayı düşünmemiş olan, kardeliğin anlamını bilmeyen ve daha bunun gibi yüzlerce eylemi yapmayan, yaşamayan adam anlamaz..
kendimi filme verebileceğim bir gün beklemekteyim.

tanım: bendosto