bugün

küçük yaşlardan beri çeşitli tamiratlar ve montajlar için eve gelen tüpçü, sucu, elektrikçilerin işlerindeki ustalıklarını hep iç geçirerek, hep takdirle izlemiş, ayrıca bu süre zarfında tesisatçıların meslek raconu olan ve iş esnasında görücüye çıkardıkları derin çatal dekoltelerine, saplantı derecesinde ilgi geliştirmiş bayandır.
büyüyüp, başarılı bir iş kadını olduğunda '' kızsal sohbetler '' esnasında bu zaafını; benim de küçük bir sırrım var ahahah diyerek arkadaşlarını anlatan bayan, arkadaşlarının '' ay inanmıyorum sana naşide iğveeençsin '' tepkilerine maruz kalsa da asla kendinden utanmamış, bilakis saplantısı daha da kamçılanmıştır.
ister istemez insanın dikkatini çeken çataldır. bir erkek olarak şu ana kadar gördüğüm çatalların hepsinde zihnimde oluşan amazon ormanı silüeti dikkat çekmektedir. ufakken her an yarasaların çıkma endişesi ürkütürdü bu zalım bünyemi. he erkek dediğinin götünde kıl olması normal midir? gayet normaldir. biz de pek parlak göte sahip değiliz dostlarım. * * *
(bkz: hayata dair iç burkan çatallar)
parlak göte sahip olanlar biraz daha yumuşak oluyorlar dostlar. o sebeptendir ki tesisatçı çatalı harbi erkek çatalıdır. izleyin.
"adam işini yapıyor arkadaşlar, fesatlık etmeyin" durumunun ta kendisidir. ne yapsın yani, çatalım görünüyor, eğilmem ben deyip servise mi gitmesin? göğüs altından lastikli don mu giysin? o zaman da ona bahane bulursunuz. bir çekilin yanından, rahat bırakın adamı işini yapsın ya.

hamiş: şu da var, ne olur çorapları kokmasın. çatal falan bakmazsın neyse de, gittiklerinde bıraktıkları o koku yok mu. evlerden ırak valla. allah tan artık galoş giymeyi akıl ettiler de rahat ettik.