bugün

terörizm; insanları katletmek, mevcut yapıya saldırmak ya da çatışmacılarını gaza getirmek..
sanat; duygu ve düşünceleri ahenk içinde anlatmak, yaratıcılığı açığa cıkartmak..*
sannat duygu ve düşünceleri aktarma biçimidir...teröriz ise insanların bütünlüğünü bozma..eğer duygu ve düşünceleri bütünlük bozmak amaçlı aktarıtsan döte girer...
kalvyeden döte entry sokan uuser başlıkları..
- bak şimdi bir şarkı yapacağım insanlar bayılacak.
+ nasıl, nasıl ?
- dırının dırının dırı dırı nınnn.. nasıl ?
+ süper ! harika, konçerto gibi olmuş şerefsizim. ama buna bir de söz yazmak gerek ..
- buldum.. kürdüz ölene kadar.. vallah biz dostu özledik.. kürdüz sonuna kadar.. vallah biz apoyu özledik..
+ ne diyon lan sen ! apo mapo !
- ne var ki, adam özgürlük savaşçısı.. hatta dur ilham geldi.. türklerin anas..
+ hoooooppp ! döverim lan bu adamı !
- döv döv linç et, ühühü.. utanmıyor musun dövmeye lan.. şerefsiz ! zaten türkler bana s..tir çekti. sen de git şerefsiz türklerin memleketine.
+ hrrrggghhhhh... ulan hoşgördüm, yedirdim, içirdim bin yıldır.. tepeme çıktın lan !!! diğerleri gibi otursana adam gibi yaşa !!!
- yaşıycam tabii, apo'cuğumla birlikte mangal yapacağız daha mülkiyenin bahçesinde.
+ !!!!!!!!!

devamı malum.

bu kavga bitmiyor maalesef.
sanattan anlamayanların sanatı terör olarak algılaması sonucu ortaya atılan kavramdır. ee tabi ulumayı sanat olarak gören kişilerden de bu beklenir.
anlatılmak istenen sanatın terör kurbanı olsa gerek..ya da bir başka deyişle sanatla terör yapmak..*
güncel Önemli Başlıklar