bugün

terlikli ve f50 eşofmanlı bir şekilde dışarıda gezerken yanınızdan geçen güzel kadındır. afedersiniz ama çok farklı bir muhabbete gebe bırakmıştır.

''evet. aralıksız 3 saattir sigara içmediğimi farkettiğim an kırmızı arabama atlayıp en yakın marketten bir paket sigara almayı kafama koymuştum. her zamanki ev halimdeydim. siyah ve yeşil karışık f50 eşofmanım, beyaz atletim ile evrime meydan okuyordum yine. atladım kırmızı arabama, en yakın markete doğru yola koyuldum tabi. arabayı sağa çekip markete doğru emin adımlarla ilerlerken karşı taraftan 1.75 boylarında, yakası açık beyaz gömlekli, siyah ve dar mini etekli esmer bir hatun olduğum yöne doğru yaklaşmaktaydı. o an ulan şansa bak bak hep barzo halimleyken yanımdan güzel hatunlar geçiyor diye düşündüm. yani çok utanmaz biriydim ama o an utandım lan kimliğimden. neyse yanımdan geçerken bütün bir içtenliğimle pardon bakar mısınız, size bir şey sormam gerekli dedim. sonra;

esmer: buyrun dinliyorum. ıyyk terlik, ıyyk f50, uzaktan ve hızlıca söyleyin. ıyyk.
ben: pardon hep neden barzo barzo takılırken sizin gibi güzel kadınlar yanımdan geçiyor?
esmer: yani çok şık giyinsen bile değişen bişey olmaz. ıyykk şu tipe bak. hoff. pfff.
ben: peki.

o an ona olan sinirimden dolayı sigarayı falan unuttum. kırmızı porsche'me doğru hızlı adımlarla yürümeye başladım. kafama en kral giysilerimi giyip en işlek caddeye gidip hunharca güzel kadınları aşağılamak geldi. öyle de yapacaktım zaten. tam arabamı çalıştıracakken baktım biri cama vuruyor. bi daha baktım aynı taş hatun. sonra;

esmer: pardon, araba sizin miydi. ay böyöfendi bön biroz kobo gonuştum galöbo.
ben: (istifimi bozmadan) yani çok güzel bir şekilde konuşsaydın bile değişen bişey olmaz. ıyyk şu fakirliğe bak. hoff. pfff.
esmer: nasıl? ben çok özür dilerim!
ben: eğer arabanın içinde bu tuvalet terliklerimi yalarsan ve f50 eşofmanımı giyerken seni becermeme izin verirsen belki değişen bişeyler olabilir.
esmer: pökö mömnunuyetle.''

işte böyle dostlar. fakir ama ahlaksız bir kendini beğenmiş kadına porsche'min içinde tuvalet terliklerimi yalattım ama onu becermedim. vurdum tekmeyi attım dışarı.
3 dk mı geri getirmeyecek saçma anı.