bugün

sinirlenince ayağındakini kapıp fırlatan anne tipidir.terlik genelde isabet etmez.sanırım ana yüreği siniri yatıştırıcı etki yapmaktadır.tabii çocuklar büyüdükçe bu tepki de ortadan kalkar.
dövmeye üşenen annedir. bunun akabinde attığı terliği geri isteyecektir.
(bkz: dugunlerde havaya rastgele terlik atan anne)
(bkz: annenin fırlattığı terliği geri istemesi)
kalın tabanlı terlikler almasına izin verilmemesi gereken insan...
eğer elinize bir beyzbol sopası ve arkanıza kardeşinizi catcher olarak geçirirseniz hızla gelen terliğe iyi bir vuruş yapma ve sayı şansı yakalayabilirsiniz
(bkz: beyzbolda sayı)
(bkz: attigi terlikle cocugunu vuramayan anne)
anneden ziyade terlik daha ilginçtir. köşeyi dönersiniz oda sizle döner.
bu anne türüne en güzel örnek sıdıka dizisindeki anne safiye saka' dır. özellikle terliği ayağından eline alırken kullandığı teknik diğer anneler için ders niteliğindedir.
oklava yada süpürgeyle vuran anneden daha merhametli yada daha az sinirlenmiş anne çeşidi.
terliğin isabet etmesi için dua eden çocuğun annesidir. hatta aşırıya kaçan çocuklar terlik üstüne atlarlar. çünkü terlik isabet etmezse anne daha çok sinirlenir ve yakın dövüş başlar.
(bkz: safiye saka)*
hortum firlatanlarina gore, kacirma olasiligi daha dusuk olan annelerdir. zira, kalin hortumun bir de suratiniza gelmesi, "terligin olayim be anne" dedirtir.
generals'de "terlik thrower" olarak modladığım güzel varlıklar. detay vermek gerekirse gla'ya has olarak modladım, angry mob tadına infantry yiyorlar. tanklara karşı zararsızlar netekim.

(kurgu)
attıktan sonra,' getir onu buraya' derler ki bu çocuğu salak yerine koymaktır, çok zeki annelerdir.

olasılık 1: çocuk anneye terliği getirirse anne çocuğu yakalar ve döver

olasılık 2: çocuk terliği uzaktan anneye vermek amacıyla atar ise anne bu sefer daha isabetli bir atış yapar ve gene kazanır.

olasılık 3: hain evlat terliği annesinin kafasına atar anne bayılır, akşam eve gelen baba çocuğu döver, polis gelir çocuk tinerci olur. (bkz: en iyisi terlik atmamak)
worms isimli oyunun cpu takımıyla aynı nişan yeteneğindeki annedir. rüzgarı, dağları, tepeleri aşıp bazukayı kafanıza nişanlar bu eli olmayan kurtcuklar. anne de aynı böyledir, kapının yarım karışlık aralığından alnın çatısını tutturuverir. en acı yanı da annenin enerjisi sonsuzdur.

(bkz: bir bumerang olarak anne terligi)
evin içinde kosarak kacan cocugu dovemeyen annenin gelistirdigi dayak bicimi.
(bkz: tipik anne)
yurdum annesidir. işin ilginci anneler birbirinden görerek öğrenerek bu işi yapmazlar. her anne içgüdüsel olarak fırlatır terliği. tıpkı her "seni doğuracağıma taş doğursaydım" ," bu çocuk da kime çekmiş", "bana anne deme" gibi serzenişlerin benliklerinde var olması gibi.
akabinde "terliğimi buraya getir!" diye bağıran anne.
(bkz: terlikle ağıza vuran anne)akabinde dudaklarda bir his kaybı ve salyaya hakim olamamaya sebep veren anne.
tam isabet ettirebilen annedir.tehlikelidir.
%99 türk olan annedir. candır, kandır. isabet oranı yüksektir.
isabet oranı en yüksek olan sıdıka'nın annesidir.
bizim ki genelde oklavayla girişirdi *