bugün

Böyle ibne gibin puşt gibin bişi * sevilir sayılır san'at düşkünü olurlar. Daha önce hakkında detaylıca entry girmiştim.
Diger erkeklerden pek bir farki yoktur.
Kasla ilgili pek sorun yok arkadasin belirttigi gibi ama kararsizlik buyuk dert zannimca bizler icin.
Hepiniz mi yıllar geçmesine rağmen sizi istemeyen birine israrcısınız merak edilendir. Bi insan bu kadar hakaret yiyip neden hala unutamaz birini ben anlamıyorum. Size değer vermeyen insanları bırakın gitsin niye zorluyorsunuz.
Balık burcu koç yükselenli kızların ilgisini çekecek erkektir.
yalandan nefret ederler, güven onlar için çok önemlidir güveni sarsıldıktan sonra bir daha zor güvenirler ama karşısında ki insanı da dengesizliğiyle soğuturlar dengesizlik konusunda üstlerine tanımam.
çapkının önde gideni olup yüzüne söyleyince bunu kabul etmezler. bi döner bakarsınız alakasız alakasız yerlerden 20-30 tane kız takibe alınmış ekseriyetle fotoğraflar beğenilmiş olur. allah vere çapkın olduğunu kabul etse cinsiyet fark etmeksizin önüne geleni tavlamaya çalışacak herhalde.

edit: bakar ama dokunmazmış. ay bi de dokunaydı bi de dokunaydı... neyse ne bok yerse yesin.
entelektüeldir. sanattan, edebiyattan, şiirden anlar. romantiktir. doğuştan gelen karizma ve çekicilik ile karakterize edilebilir. yalnız tembeldir, kararsızdır, egoludur. *
adam beni anlatmış.

evet bir terazi erkeğiyim. *
benimdir efenim. azıcık deli, centilmen, duygusal ve romantik olmanın yanında diplomat siyasetle ilgili olduğu da söylenen kişileriz.
tek kötü yanımız çabuk sıkılabiliyoruz.
Kafa adamlardır, mantıklı insanlardır. Tabii ki de istisnalar vardır ama istisnalar kaideyi bozmaz.
dalyarak tiplerdir, kimse kendini övmesin şimdi burda.
bu burca herşeyi yap ama sakın haksızlık yapma. haksızlık görürlerse kavga bile edebilirler.

terazi burcu adalet burcudur. simgesindeki terazi dengeyi değil adaleti temsil eder.

bunun dışında empati yeteneği üst düzeydedir. kibar ve ağzı iyi laf yapan insanlardır. sanat ve kültüre bayılırlar.

görsel olarak dikkat çeken tiplerdir.

hoşlandığı kişinin burcu terazi olan özelden merak ettiğini sorabilir.
terazi burcunun en belirgin özelliği burçlara inanmamasıdır.
Eşcinselliğe en çok yakıştırdığım erkeklerin burçları. Cilveliler çünkü.

edit: aq benim fondöten-pudra kullanan heteroseksüel erkek arkadaşım vardı konuşturmayın şimdi beni. *

edit2: arkadaşlar benim dememle gay olmuyorsunuz bu nasıl bir korkudur. *
Oha sarahın resme ibne dediği erkektir. Ben olsam profilini başına yıkarım. Aman allahtan yengeç burcuyum ayol.
Bu başlığı görünce hep bir korkma gelir bana.

baksana şuraya yukarıda ibne bile demisler. sensin ibne şekerim.
şu aralar doğumgunu kutlayacak yazarlardir.
kibar olduk diye ibneye de benzetmişsiniz hadi bakalim daha neler işitecez.
terazi burcu kızıyım da erkeği kazanova tipli gıcık bişey oluyo genelde ben öyle degilim:f.
Bu adamların laneti düşünmektir. Çoğu kişinin akıl edemediği şeyi o 10 gün önceden düşünmüştür ve gerekli önlemleri almıştır. Terazi erkeği için her şey bir mahkemedir.

Örneğin bir kadınla beraber olduğunu düşünelim. Kadını tanıdığı anda kafasında mahkeme kurulur. Kadının yaptığı her hareket, yaşam tarzı, düşünce yapısı mahkemece değerlendirilir. Mahkeme sonunda kadınla beraber olmaya yada ayrılmaya karar verir. Kadın, terazi erkeğinin kafasındaki mahkemeden bir haber olduğu için ansızın giden terazi erkeğini dengesiz olarak görmesi çok normal. Bu konu hakkında kadına açıklama yapmaz çünkü karşısındakinin onu anlayamayacağını düşünür.

Bu adamlarla uğraşmayın kızlar. Tanrı bu adamlara güzellik, cazibe, çene, akıl, fikir vermiş ama aşk vermemiş. Aşk vermemiş ki hayatı boyunca arasın dursun sonunda kafayı yesin otursun yerine. Bu adamların ortak kaderi kadınlar tarafından yatak arkadaşı olarak görülmesi.

bir kadın "Bazen ilişkiye karşı güvensiz bir tutum içine girebilirler. Bu durumda aslında içten içe sizden sevginizi kanıtlamanız için ispat istiyorlardır.Siz yine de oralı olmazsanız, bu kez sudan sebeplerden kavga çıkararak aşkınızı test etmek isteyebilirler. Ancak kendilerini güvende hissettikleri anda evlilik üzerinde düşünebilirler. Evlilikte destekleyicidirler. Seksüel açıdan yüksek enerjili olsalar da mahremiyetleri şaşırtıcı ve çekici olabilir." demiş ve bence doğru.

Neyse şimdilik bu kadar ama yazarım ara ara
Sakin veya sinirli olma anım her an değişebiliyor. Genelde sakin birisiyimdir. Bazende en ufak şeylere bile sinirlenirim. Gerçi ne kadar burçla alakalıdır bilemem. Her insanda olabilir. Yinede burçla ilgili şeyleri araştırmak filanda eğlenceli.
Uyumlu erkek burcu imiş.
Bende terazi burcuyum. Ne olacaksa artık
konu hakkında pek bi bilgim olmaması hasebiyle uzun uzun açıklamalar, yerinde tespitler veya doğru önermeler yapabileceğimi düşünmüyorum lakin burcun ismine dayanarak dengeli insanlar olduklarını tahmin ediyorum.
adinin aksine bunlar biraz dengesiz oluyormus. bilgi degil sadece duyum benimkisi yoksa ben de terazi burcuyum.