bugün

kişisel bakımdan uzak, kire dost paklığa düşman türk kızlarıdır.

evet arkadaşlar, son zamanlarda sıcaklayan hava ve ramazanla beraber istemesemde toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda kalabiliyor, topluluk içerisine giriyorum. yine son günlerde de taliplerim kesilmiyor, sözlük. öncelikle ekşi sözlükten yazarlık teklifi aldım ama sizleri bırakmam bilirsiniz. sonrasında gelen bolca gecelik aşk teklifini de ramazan olması dolayısıyla reddediyorum. önümüzdeki kadınlara bakacağız.
ter kokan kızlara rastladım, kadınlara. hepsini gördüm sözlük. çok acıydı hakikaten. silikonsuz doğal haliyle 93 bedeni giyebilecek, sarışın seks soslu kızımızdan gelen ter kokusuna rastladım. hayat çok acıymış hakikaten.

evet arkadaşlar, yazlar sıcak malum. çok terliyoruz ama buna rağmen duşumuzu az alıp ortalığa apış arası ve ter kokularıyla bunaltmayalım.
erkekleri de es geçmeyelim ama onların kokularına çok dikkat etmedim, eheh.

dediğim gibi terli türk kızı istemiyoruz.
böylesine gelişmiş bir teknoloji ve antiperspirant çeşidi varken hala ter kokabilen kızlardır. yahu insandır, terler. fakat bak adamlar gümüş iyonu diyor, kokuyu hapsetmez-yok eder diyor. kulak versene onlara be kezban.
en sevdiğim kız türü.
cinsiyet ya da ırk fark etmez, yanından koşarak kaçmama neden olur. * *
teri berbat kokar.genellikle kıllı bıyıklı tiplerdir.uzak durmak gerekir.
ter kokmayı sanki sadece türk kızları yaşıyormuş gibi düşünen zihniyetin bir düşüncesi daha. bu sıcakta olması gereken de bu değil mi ? sağlıklı bir insandan bahsediyorsak eğer... her dakika parfüm sıksan da kokoş olursun. heyhat !
(bkz: her başlığın sonunda ırk belirtme modası).
Castın biberi iğrendirmiştir.
Not: fbli değilim.
ter kokan türk insanları desek daha realist yaklasmıs oluruz. ne yazık ki millet olarak koku konusunda pek hassas değiliz ve bu hassas olmayan guruh yuzunden toplu tasıma araclarında her yıl binlerce genç nefessizlikten hipoksi oluyor, verem oluyor. Lütfen gençlere kıymayalım bırakalım onlar da temiz hava alsın, onların da hakkı var.
Emin olun kürt kızları kadar kokmayan kızlardır.

Dağ bayır ve kol kıllarına selam ile...
ırkçılık gibi olmasın ama kürt kızları yanında parfüm etkisi yaratan kızlardır. 18 sene önce bizim üniversite bolca vardı mezapotamya kır eşekleri gibi kokuyorlar allah affetsin.
Deoderand öneriyorum ve mümkünse otobüs ve metrobüslerdeki direğin halatını tutmayın burnuma burnuma sokuyosunuz.
ter kokan türk erkeklerinden bir tık hallicelerdir. teke gibi kokmazlar en azından.