bugün

bildiği halde devamlı oynamayan yazarlardır. beni de yazın.
masa tenisi ve teniste sınır tanımam.. ben de varım.
Masa tenisinin ası olmuş fazlanormalolananormal i içinde bulunduran yazarlardır.
Uzun zamandır oynuyorum ama bu işin en kötü yanı dişinize göre bir rakip bulmanın çok zor olması sürekli oynadıgim partnerım gidince yapayalnız kaldım sözlük .
Sportif insanlardır.
Iki sene önce olsa, ne kapışırdık. Eski form yok tabi.
kendim gibi solak bir yazar bulursam kapışırım.
öbür türlü çok kolay oluyor. *
görsel
Wilson larım şekil önümden çekil.

Not: yanlış hatırlamıyorsam tanesi 599 tl idi bunların.

Munlayt kapışalım mı?
masa tenisiyse uyar.
çok özlediğim canım sporumdur. ablam zaten profesyonel tenis öğretmeni idi. bende hazırlanırdım işte aktivite olsun diye maçlara. hocaların tek istediği onlarsız antrenman yapmamamızdı. anarşist bir insan olduğum için dinlemedim tabii hocamı üstünden 6 yıl geçti. neyse boş günümüzde benden daha profesyonel bir arkadaşımla (sırf yakışıklı diye) oynayalım dedik. kort vardı zaten sitede. neyse toplar bende raketler onda falan girdik. ısınmadan başladık. sonra servis atışı yaptı karşılık vermem için zıplayıp fileden geçirip sayı alıcam güya. sıçradım sayıyı aldığımda yerde yığıldığımı hatırlıyorum. nasıl oldu neden oldu bilmiyorum ama sağ ayak bileğim zaten küçükken jimnastik yaparken incinmişti o travma iyileşmemiş mi artık anlamadım ayağa kalkamadım. apar topar doktora götürdüler film çekildi hem bileğim yerinden çıkmış hemde çatlamıştı. 3 ay alçıda kaldı. o bileğim hala burkulur. malesef o günden sonra bir daha korta bile girmedim. ama oynadığım zamanları özlüyorum.
(bkz: masa penisi)
Arkadaslar forehandim öldürür, backhandim surundurur.

Atasporu tenis olan qislar eqlesin lutfen.
masası olanı biliyorum. kapışak mı.
bekentlerim cok iyidir.fırfırlı etek giyen hatunlarla kapışırım her türlü.
iki yıl profesyonel oynamıştım ama alan olarak, ilerletmedim fazla sadece fiziğe etki etti.
Ne var lan, ne var?
görsel

Götü yiyen varsa gelsin oynayalım.
federer ile marsel ilhan arasında bir yerdeyim.
uludağ tenis takımı kuralım euro 2016'da herkesi gibelim bence. 8 yıl oynadım 1v1cileri beklerim hastane masraflarını ben karşılarım xd
Masa tenisi ve kort tenis olarak ayrılmaları gereken yazarlar.

Masa tenisi oynasak sayılıyor mu?