bugün

liveleak'te gördüğüm inanamadığım videodur.

kim bunlar ?
teröristten ne farkları var ?

suçsuz,rütbesiz askeri linç edeceğine bu paralelcileri,fetö'cuları,millet düşmanlarını linç etsenize.

http://www.liveleak.com/view?i=3be_1468649819

not:görüntü rahatsız edici,yorumlar daha da rahatsız edicidir.

edit: tankı ben mi sürdüm neden eksiliyosunuz amk.

edit 2: olay ankara genelkurmay önünde diyenler de var ekşide ben ekşinin habercisi ve yalancısıyım bu durumda.

edit 3: darbeden medet umanı da allah helak etsin...
ekşi sözlük'te rastlanılan videodur.
Kim düşman, kim değil.
Bir yandan halka kızıyorum, bir yandan askere.
darbe sevici postal yalayıcıların son sürat yalamaya devam ettiği pensilvanya askerinin icraatidir.

bakın lan utanın biraz bunlara darbeci şerefsizler sizi. sloganlarını attığınız demokrasiyi, küfrettiğiniz insanlar çıkıp sokaklarda korudu. şimdi onlara dil uzatacak kadar da haysiyetsizsiniz.
O savunduğunuz askerler yapmıştır. Şimdi bu tankı süren piç masum mu? Eğer halk askere tepki göstermeseydi asker sikiyodu bizi şu saatlerde. Büyüklerinize sorun 80 de ne olmuş diye. Halk tepki göstermedi diye darbe oldu kenan evren piçi kaç kişiyi katlettirdi. Beyinsizler sizi.
O tank hareket etmeseydi teslim olsaydı asker linç edilecek veya kafası kesilecekti kullanan asker tankı ileri sürdü ve malesef vatandaşlarımız hayatını kaybetti artık olaylara her iki taraftan bakmayı öğrenmeliyiz.
ezen toma olsaydi bizim comarlar alkislarlardi. "coh demohratiguz" diye fazla cozurtmayin. askeri sevmiyorsunuz polisi seviyorsunuz. ikisi de silah guclerini sivillere dayayabilen gruplar.
bu katliamları destekleyen darbe sevicileri not edin. ekran görüntüsü alın. lazım olacak.
içinde kim var asker mi yoksa başka örgütün veya emirlerini getiren tskda olupta tsk ilr ilgisi olmayan kişimi ?
Lan adam videoyu paylasmis, neye eksi vermissin insanlari ezmesinden haz mi alıyorsun, böyle hakimiyet elde edileceğine inanıyorsan yürü git dağa çık, sizinle aynı kafada insanlarla şehirlerde yaşamak istemiyoruz.