bugün

kontörünüz (liranız) yokken de kesilir, yüklediğiniz zaman hepsini toplu bi şekilde alıyorlar. özellikle uzun süreler lira yüklenmediğinde nasıl dolandırıldığımız iyice gün yüzüne çıkıyor. yüzsüzlük ya başka bişey değil. alıyosan adam akıllı al vergini, sikten boktan şeylerle ne uğraştırıyosun milleti demi? ama yok, illa rezil bi seviyeye ulaşmamız lazım.
Faturasiz hatlarin odemeyebilecegi ucret. Bir yil odememistim bu ucreti en sonunda 16 lira gibi bir rakam odemistim. Haksiz yere kesilen bir vergi.
inekten ozon tabakasına verdiği zarar için vergi isteyen zihniyetle Aynı amacı vardır.
önceden yoktu demek o zamanlar telsiz kullanmıyorduk sadece telefondu.
Kayıp kaçak bedeliyle bir farkı olmayan gereksiz ücret.
telsiz mi ulan bu ? diye kafayı soru işaretleri ile bırakırken üstelik cebinizden kaybınız olan yurdum insanının soru sorma özrü yüzünden hepsinin ödediği hede.
genel sağlık sigortası bir, telsiz kullanım vergisi iki.

yedi sülalenizin boğazında kalsın, çocuklarının anneleriniz sevdikleriniz siz ölmeden önce birer birer ölsün, pişmanlık içinde verin son nefesinizi. ruhlarınız ızdıraptan kurtulmasın. sekiz sülalenizin üzerine lanet olsun.

(bkz: warlock büyüsü)
Bunu ilk kimin aklına geldiyse iyi gün yüzü görmesin amin.
Evlat acısı gibi oturuyor.
nefes alma vergisinin ardından gelen ücrettir.
"telsiz kullanım ücretiniz çekilmedi" mesajını gördüğüm andan beri duruma çok üzüldüğüm vergi.
Çok ağırıma giden vergi
%18 kdv
%25 ötv
lan zaten %43 vergi alıyorsun öğrenci insan yirmi tl yükledi sen bunun 8,6 tlsini vergi olarak aldın 1,5tl de bu etti mi 10,1tl yarısından fazlası vergi insaf ya o kontorle bir ay konuşacak o memleketinden ailesinden uzak olan öğrenci.
bari şu vergiyi koymasaydınız bunu teklif eden vicdansıza selam ederim.
Her ay ne diye verdiğimiz ücret.
vermek istemediğim para. Kaldırılsın amk. Şu change.org mudur nedir oradan imza mimza yapın da kaldıralım amk.
gene acımadan haşırt diye vatandaşa geçirmiştir.
30 milyon tane hat kullanan varsa 1 buçuk liradan 45 milyon tl. 1 yılda 535 milyon tl !
kul hakkı yemek günahtır diyen bir dinin yaşandığı bir ülkede alınan vergidir.

yine almışlar pezevenkler.

haram zıkkım olsun.
Bunu cikaranlarin allah belasını versin hepsinin kulaklarını bol bol cinlattim cep telefonum bozuldu yazdan beri telefonsuz kaldım babamın telefonunu aldım taktım hattimi 10 liralık tl yuklettim hasirt diye 6 lira çektiler ulan sanki parayi ağaçtan topluyoruz şerefsiz herifler haram zikkim olsun o para paket yapmak için tekrar tl yuklet işin yoksa dünyanın en pahalı benzinin kullandığı ülkede bu haraç sistemine sasirmamak lazım bir kulagimizin arkası kaldı.
Havada uçuşan radyo dalgaları için alınan fantastik bir vergi. Daha fantastik olarak, atık su vergisi ile sıçtıklarımızın vergisi alınıyo yakında soluduğumuz hava için de fantastik bir vergi alacaklardır.
Her ay alınan muhteşem gereksiz vergi.

Durmak yok düdüklenmeye devam.
bir halkı salak yerine koyma vergisidir. kimse de ses çıkarmaz. kimse de sormaz telefondan ve alınan faturadan vergi alınıyor bu vergi ne diye sormaz? amına kodumun embesilleri.
iyi de bu telsiz değil telefon demek istediğim ücret.
Telsiz kullanmadığımız halde alınan ücret. Bir de telsiz kullansak elimizi bağlayıp domaltacaklar herhalde.
benim aveaya telsiz değil bu telefon yazarak şikayette bulunduğum ücret. Akabinde telefonla aramışlardır açamamıştım. ne diyeceklerdi acaba?
Borcu yüzünden hattımı kapattıkları her ay devlet tarafından alınan saçma sapan bir vergi. Ücretleri bile saçma sapan bir ay 1.49 alırlar bir ay 1.30 sürekli değişir tl yükseklersin paket yapacaksındır önce bu vergi alınır tl eksiye düşer gene yükletirsin!
yeni türkiye vergisi.
güncel Önemli Başlıklar