bugün

heyecanlandırandır.

ayrıca uzun zamandır göremediğim görsem de heyecanlanmadığım.
--spoiler--

tebrikler! 100.müşterimizsiniz, bizden şık bir kol saati kazandınız. hediyenizi alabilmek için müşteri hizmetlerimiz sizi az sonra arayacaktır.

--spoiler--

mesajıyla 4852554655.kez karşılaşmayı gerektirir.
ben bu rakamı telefonu elime aldığım 3 ün altında görmüyorum genelde bakmadan silerim biliyorumki aşk mesajı.
çevrede görenlerin turkcell ile meşk mi yaşıyorsun geyiklerine yol açan hadisedir.
bazen dünyaya bedeldir.
turkcell'den gelince hiçbir heyecanı kalmayan, hatta sinir katsayınızı ivmeli bir şekilde artırandır. turkcell'in attığı o dandik mesajları okudukça ağız dolusu küfretmek istiyorum. yazık, atmasınlar artık.
Aşırı mutlu eder.
O an telefon ve sen kalmışsınızdır dünyada.
O saniyelerde en büyük merak
"Acaba gelen mesaj beklenilen kişiden midir?"
sorusunda gizlidir.
2 gündür gelmiyor öyle bildirim bana sözlük . türksel den bile gelmiyor . ühühüüh

ama yarın kontör yükleyeceğim sözlükcüm . türksel her kontör yüklediğimde bana 5-7 arası mesaj atıyor . yehhuuu
artık sıkıntıdan başka bir şey değildir. hadda 1 değilde 3 yeni mesaj falan yazıyorsa daha çekilmez bir durumdur.

edit:* * * *
genellikle büyük heyecana marus bırakan durumdur.

+dur lan dur mesaj gelmiş.
-valla mı lan kimden.
+hay ben senin annenin elinden öpüyüm turkcell. gibi muhabbetlerin dönmesine neden olur.
hiçbir heyecan yaratmaz. açtığınızda gönderen kısmında büyük harflerle yazılmış turkcell kelimesini göreceğinizden eminsinizdir çünkü.

not: yazıda bahsi geçen çoğul kişilik esasında "ben"imdir. ama biz değilde ben yazsam bir tek beni ilgilendiriyormuş diye entry silinecektir. o yüzden böyle yazdım.
bu uyarıyı az gören insanların sayısını görünce üzüldüm resmen.

telefon numaralarınızı yazın hepinize her gün birer mesaj atacağım arkadaşlar.
sevgiliden beklerken müşteri hizmetlerinden geldiği anlaşılınca hayal kırıklığına uğratan mesaj.
gsm operatöründen geldiğini görene kadar süren bir heyecana sebep olan harekettir.
Çeşitli banka ve mağazaların dağıttıkları saçmasapan kartları heyecan yapıp almak için doldurduğunuz formlara numaranızı yazarsanız her gün bir değil 11 mesaj alarak kendinizi aşabileceğiniz durum.
vodafone'dandır dediğim bildirim yazısı.
eğer gelecekteki sevgiliden gelmediyse hiç gelmesin. bu arada avea seni varya seni beni hep boşuna ümitlendiriyosun.
akabinde mesaja baktığınızda, "bal gibi paketler avea'da." gibi bir mesaj görmenizle dumur olacağınız, hayatı sorgulayacağınız durum.
çoğu zaman insanı meraka sürükleyen mesaj.
açıldığı zaman gereksiz bir mesaj olma olasılığı yüksek olan iletilerdir ancak bazen beklenen birinden geldiğide olur.
turkcell ya da halk market, migros gibi süpermarketlerden gelen mesajı gördükten sonra sövmeme neden olan olaydır.
(bkz: anlık mutluluklar) ta ki operatörden geldiğini görüp...
mesajı açmadan önce kimin göndermiş olabileceğine dair tahminde bulunursunuz. beklediğiniz birinden gelmişse mutlu olursunuz.
Ya operatör olur ya da banka, beklediğin mesaj gelmezken, bir de üstüne borçlu olduğun hatırlatılır hepten sinir olursun.
kimin gönderdiği pek bi belli olan mesajın yazısını görmektir.
saat 12 de ise turkcell göndermiştir.
saat 4 ila 7 arasında gelmiş ise havadurumudur.
gece 9 dan sonra gelmişse şans oyunlarıdır.
ağustosun 20sinde gelmişse bilyoner doğum günü mesajıdır.