bugün

küfretmek sinirlenmek yerine bir kaç yöntem deneyebilirsiniz:
1.şişli karakolu ben komser tahsin ayakları yapabilir sapığınızın üçbuçuk atışını dinleyebilirsiniz...
2.ev telefonuysa cep telefonuna yönlendirip numarasını söyleyerek korkutabilir,savcılığa bildirerek onu bin pişman hale getirebilirsiniz.
aman bunlarla uraşamam diyorsanız 3. ve en ideali;telefonu açıp biyere koyarak sapığınızı bıktırmayı deneyebilirsiniz.
öncelikle sapığın telefon numarası numarayı gösteren telefon yardımıyla öğrenilir ardından internetten türk telekom sayfasından kime ait olduğu öğrenilir ve sıra korkutma işlemine gelmiştir. sesinizi kalınlaştırarak geri arar ve
- iyi günler x bey, y karakolundan arıyorum. az önce sizin telefonunuzdan birinin rahatsız edildiği haberini aldık. telefonlarınızın dinlendiğini bilmiyor muydunuz?
+ be-be-be-benn
- hakkınızda hukuki işlem başlatmaktayız. iyi günler der telefonu kapatısınız.
bu sinir bozukluğu ona bir süre yetecektir.
üflemek.
"oğlum kontürüne yazık, annen baban o kadar çalışıyo, yoruluyo senin için, sen okuyasın diye, sen ne yapıyorsun, oturmuş sapıklık yapıyosun, yazık değil mi ailene, seni o kadar büyütmüş adam etmiş, onlara böyle mi teşekür ediyosun?.." tarzı söylemlerle sapığa vicdan azabı çektirilebilir.
elindeki ahizeyi sapığın münasip bi yerine sokmak.
telefon numaralarının gizlendiği telefonların çok nadir olduğu bir dönemde yaşanmıştır:
bir arkadaşa sapık dadanması üzerine, numaranın gizlenebildiği başka bir telefondan sapık aranır. "alo ben turkcell'den arıyorum, hakkınızda şikayet var. müşterimiz şikayetini geri almazsa hakkınızda işlem başlatılacak bıdı bıdı" şeklinde konuşulmuş; sesinden eşek kadar herif olduğu düşünülen adam "hayır ben öyle bir şey yapmadım" diye inkar ederek tırsmış, bir daha da sapıklık yapmamıştır. *
dilini kesmek. (bkz: tecavüzcüye verilecek cezalar)
bir kaç kere ayni kiz grubu tarafindan rahatsiz edildikten sonra sabir tükenmistir:

+alo
-bir kaç kiz gülüsmesi
+konusmiycakmisin
-kikirdesmeler
+bak hazir aramissin telefon parasina yazik. konusalim tanisalim görüselim
-azcik kikirdeme ve sessizlik
+kaç yasindasin sen
-(beklenen yanit gelir) 16
+bak ne güzel. tam da skilcek yastaymissin.

telefon sert bir sekilde kapanir, bir daha rahatsiz edilmez.
(bkz: kulağına üflemek)
(bkz: paris hiltona havale etmek)
telefon sapikligi yapmak.
bu telefon sapığına hiçbir şey yapılamazdır.

(bkz: abi beni sev)
numarasını bi arkadaşlık sitesine vermek. ateşli nedime rumuzuyla
eğer numara görünüyorsa karşı saldırıya geçip, sürekli arayarak sapıklık yapmak en güzelidir. dinsizin hakkından imansız gelirmiş..
(bkz: counter attack)
Tc. De adalet olmadığından şikayet etmek yerine bişekilde bulup çıldırtıncaya kadar dövmek en iyisidir. Ne bilim nası bulucaksınız amk ota boka ipn tesbit ettim yerini biliyorum diyosunuz bunuda bulun.