bugün

Fakirliğin dibidir.

Bugün bir kız arkadaşım çağırdı. Evine gittim işte yiyiştik falan neyse. Sonra dedim ki "balım çok özür dilerim senin tuvaleti kullanabilir miyim?". O da "tabi erkeğim" dedi. Gösterdi lavaboyu girdim içeri. Birde ne göreyim!!!! Lavabonun üzerindeki aynada tam 3 tane diş fırçası var. Duşakabinin sabunluğuna baktım farklı farklı şampuanlar var. Bide erkek şampuanları... Dolaba bi baktım mavi bornoz, farklı iki renkte daha bornoz. Emin oldum ve çıktım dedim ki "burası hani senin lavabondu?". Yüzsüz bide demesin mi "bizim banyo işte aşkım ne oldu bişi mi oldu?" Diye.

Hemen toparlandım hiç bir şey söylemeden çıktım evden.

Hayır ya. Bizim evde sadece bana ait 3 farklı banyo var. Biri küvetli, biri full jakuzi, diğeride minik bi türk hamamı dekorlu. Sahunası var onun. bu insan dediğim insan nasıl başkalarıyla ortak bir banyo kullanabiliyor aklım almıyor. Umumi banyo bu yahu. Herkes giriyor çıkıyor. Hiç hijyenik değil.

Arkadaşlar çevrenizdekileri uyarın yapanlar varsada hemen intihar etsinler kurtulalım ne bu böyle!

Edit: entrylerden anladığım kadarıyla alayınız tek banyo kullanıyormuşsunuz, yazık. Bendeki sauna değil sahuna fakircim. Kendi tasarımım olduğu için özel isim koydum.
aklına koduğum daha sauna yazamıyor gelmiş burada zenginim triplerinde. Sen manita bulsan heyecandan manitanın üstüne işersin.

tanım: bütün evlerde olan normal durum
Bizim evde kisi adedince wc var. Sizi bilemem.
kendi evimde istemediğimdir. sadece müstakbel eşimle benim kullanacağım duj ve tuvalet istiyorum yetkili bey.
kızdırma beni yaşadığın mahalleye kadar satın alırım , pis fakir.
yazar zannediyor ki zengin ailelerde herkesin özel tuvaleti var. he var amk. gelen her misafir için de o an özel tuvalet yaptırıyoruz. villamız tuvaletten geçilmiyor.
öğrenci yurdunda ortak tuvalet ve banyo kullanan ben dahil çoğu insanı hiç mi hiç rahatsız etmeyen olay.
Ne yapsınlar koridora mı sıçsınlar ?
başka nereye sıçacaklar sorusunu akıllara getirir.
biz de tuvalet dairesi aldık geçenlerde, her odası tuvalet, tüm tuvaletler orada yapılıyor. banyo dairemizdeki bir kaç odanın yenilenmesi lazım ama o da idare ediyor şimdilik. kendi kanalizasyon sistemimiz de var. bizim bokumuzla fakirin boku bir mi?