bugün

1- nasıl bir hadise vukuuu buldu da ben tek erkek kaldım.
2- artık nasıl bir gusülsüzsem yine tüm insanlığın yükü benim ç*küme şey pardon omzuma kalmış.
3- benim için küçük ama insanlık için büyük bi adım olacak
4- umarım bu kutsal görevde partnerim kayda değer güzelliğe sahip olur.

Teşekkürlerimle.
homo sapiens olamamış bir şempanze bulup veredecen taşşağı , insanlık için kendini feda edecen , sonra doğacak bebekler zamanla evrimleşir heralde , ne bileyim . insanlığı benim elime bırakmasaydınız , sizin atanız maymun diyecekler . desinler lan insanlık kurtulur .

aç mı kalak amıagoim .

Edit: düşündümde belki de bu olmuştur , büyük büyük büyük büyük dedemiz yapmıştır belki de , evreka evreka , evrimi çözdüm .
kendimi asarım ki azalarak bitelim.
lmao
kadınlar varsa zaten sıkıntı değil milyonlarca gibson junior olur ama onlarda yoksa mitoz bölünmenin yolunu bulurdum. aslan erkeğiyim ben lan mutlaka bir yol bulurum.
Tek erkek kalmana gerek yok.

Bazıları hala dağlarda,tek erkek modelini, farklı yöntemlerle uyguluyor.evet.
Erkek değilim; Ama tek erkek kalan biri, dünyadaki kan bağı olmayan tüm kadınlarla neslini sürdürebilir. Sonuçta "tek erkek kalsan" diyor. Tek erkek kaldıysan, dünyada bir sürü kadın varsa, insan nesli kurumaz ki.(Kan bağı olmaması şart; Çünkü sağlam nesiller olmasının temel şartı budur. Akraba evliliği; bedensel bozukluk ya da zihinsel noksanlık sahibi çocuklar doğma ihtimalini arttırdığı için sakıncalıdır. Ne kadar uzaktan biri ile evlenirsek o kadar sağlam nesiller doğar.)
öyle birşey olmayacak merak etmeyin.
hayaller...yokluktan neler düşünüyo...çölde susuz kalmış bildiğin...