bugün

aslında büyük bir tartışma olmalı efenim. idam diyenler oldu, hadım diyenler oldu, psikolojik kontrol diyenler oldu. ama bir türlü kararlaştırılamadı. gazete ve televizyonlardan bildiğimiz kadarıyla da türk adaleti fazla bir ceza vermeden serbest bırakıyormuş. evet efenim büyük bir tartışmadır. bence önce işkence edilmeli, sonra hadım edilmeli hemen arkasından psikolojik destek ve sonrasında sonsuz özgürlükle idam.
Olmamalidir. Sonucta sevgisini ve begenisini gostermenin fiziki bir yolunu deniyor. Ufak capli terapiler ile topluma kazandirilmalidir.
Ilk öncelikle tecavüzün suçu diye birşey olmaz. Tecavüz zaten kendisi bir suçtur. Dolayısıyla suçun suçu olmaz. Suçun cezası olur.

Hadi onu görmezden geldik diyelim, şuraya yorum yapanların kaç tanesi o dediklerini yapabilecek. Herkes mi şiddet yanlısı arkadaş. Bana kalırsa en acı verici şey yapılmalı. Düzenli olarak elektrik verilmeli. Onun dışında asmak kesmek sıradan ve basit şeyler. Öyle bi düzenek kurulmalı ki, Millet suçu işlemeden önce derin derin düşünmeli, hiç bir bahanesi kalmamalı.
ne hadım çaredir ne de idam, keseceksin organını giydireceksin kadın kıyafeti gezecek ortalıkta..
(bkz: tecavüzün cezası)
tecavüz edene tecavüz edilmeli .

(bkz: kısasa kısas)
idam kurtuluştur. Olması gereken, güneş görmeyen 2 metrekare bir odada günde sadece 1lt su ve 1 ekmek verilerek ömrünü bitirmesidir. Tecavüzcü ıslah olmaz. Tecavüzcü genel veya özel afdan yararlanamaz.