-olm biz bunu önerdik de hüseyin * nolcak!
-lenn..unuttuk onu.
cinsel istismar yaparken hadım edilebilen yerini kullanıyorsa bu gayet mantıklıdır. keselim gitsin. ama otobüste fort yapıyorsa halk cezasını veriyor zaten farkedince. farketmeyince zaten kadın da farketmiyor. alan razı satan razı durumları da söz konusu olabilir. tecavüz edeni hadım etmek az bile. direk kadın haline getirmek lazım ki anlasın o psikolojiyi. tecavüz edene tecavüz edilirse. o tecavüz işlemini gerçekleştiren cellatımsıya kimin tecavüz edeceği sorunu zuhur eder. sonra bütün ülke trencilik oynasın.
tecavüzcünün ömür boyu hapis yatmasıyla birlikte çok faydalı ve yerinde olacak karardır. "ehehe penisten korkuyo bunlar tabi saldırırlar" düşüncesindeki gerizekalılar için kötü olacaktır tabi, onlar tecavüze uğramalılar. penisten korkmuyorlar nasılsa. ananıza bacınıza saldırsın** tecavüzcü de o zaman böyle yavşak yavşak güler "kadınların sekse ihtiyacı var penislere özgürlük" diye haykırırsınız.

her haltın ergenekon'la bağdaştırılmasını dalga konusu edinenlerin, bu olay hakkında da şeriat muhabbeti çıkarması komiktir. osursalar şeriat oldu. tecavüzcünün etkisiz hale getirilmesi dünyanın her yerinde en mantıklı ve yerinde olanıdır. bu kadar zorunuza gidiyorsa size penis çok, meraklanmayın.
sözlükteki tecavuze meyilli yazar gurubunun çokluğunu bizlere gösteren başlık.
öncelikle şeriatta tecavüz gibi adi suçların cezası idamdır ve bence en doğrusu da budur. eğer idam uygulanmayacaksa hadım ikinci makul ceza olabilir fakat öle kimyasalla fala değil. direk kökünden kazıtacaksın.
bu cezaya şu anda karşı gelen erkek olsun bayan olsun herkesin birgün böyle bir şeye maruz kalması durumunda düşüncelerinin ne olabileceğini merak ediyorum. kendisine tecavüz edeni "aman hadım etmeyin, vahşilik, şeriat...bıdıbıdı" diye savunmak baya iğrenç olurdu zannımca.
tecavüz edenin götüne jop sokmalı. kısasa kısas ha?
suçuna karşılık sadece ufak bir fiske atılması gibidir.
"tecavüzcülerin pipisini keselim köpeklere atalım" şeklinde fikirler ortaya sürerek, bünyelere "bakın ben tecavüzcü değilim" demenin ve kendini aklamanın farklı bir yolu olabilir.
hiçbir şekilde gerçekleşmeyecek olan öneridir.
kafasını din ile bozmuş yobazların, gericilerin yavaş yavaş fısıldamaya başladığı söylem. çoğu insanın gülüp geçeceği şeyler bunlar, ama şeriat yanlısı insanların da sayılarının azımsanmayacak kadar çok olduğu da bilinen bir gerçektir.
sonucunda tecavüzcünün yoğun bir bunalıma girip kendini intaar etmesi durumudur.böyle bir uygulama sonucu sapık sayısında gözle görülür bir düşüş yaşanabilir.
akp'nin toplumun vicdanı olduğunun en bariz göstergesi.
hadım etmek az gelir. sikinden tavana asılması en makbülüdür.
düzgün işlenebileceğini var sayarsak akp'den gelen nadir akıllıca önerilerden biridir. ha tabii akp kendi lehine kullanır yine bunu. sübyancılara falan işlemez sokakta el ele tutuşanlara işler. ben biliyorum malımın huyunu.
kesinlikle hadım etmek yerine kökten kessinler hatta kökünü kurutmalılar böyle suç işleyenlerin.
bizim medeni kanunlarımız zaten hep sadece halka, ezilene, sömürülene işler. çok büyük adaletimiz de bu karanlığa bir mum yakmak yerine açıkda kalan yerleride karanlığa boğmaya çalışmaktadır.
Caydırıcı olacağı kuşkusuz uygulama . akp yi genelde desteklemem ama bu konuda destekliyorum chp lilerde karşı çıkıyor yok insanın vücut bütünlüğüne zarra verecek uygulamalar yapılamazmış . Ulan bu orospu çocuğu tecavüz ederken mağdurun vücut bütünlüğünü mü düşündü? psikolojik olsun her türlü travmaya neden oldu bu oç . Tabi hadım edilsin ah keşke idam gelse de idam edilse o zaman görürüz bakalım tecavüz edebiliyorlar mı ? Ay şeriat mı gelecek diyorsunuz ne saçma sapan konuşuyorsunuz şuan da çoğu avrupa ülkesi bunu konuşuyor Amerika'da ve bazı ülkelerde bunun suçu idam , daha geçenlerde gördük sakat bir kıza teczavüz eden sadece 9 yıl hapis cezası verilmiş . e bu mudur caydırıcı olmak .

"insanlıktan nasibini almamış, şiddet duyguları taşıyan bir vahşisiniz." 9 yıl ceza olsın o kadar mı yani geride bıraktığı psikolojik travmanın cezası sadece 9 yıl mı olacak . nerede o zaman türk ceza sisteminin caydırıcılığı . Hani sizin her konuda aa ne kaar modern dediğiniz amerika bile buun cezasını idam olarak koymuş italya'da da bu kanun tartışılıyor olmalı mı diye . Bırak allah aşkına insanlıktan nasibii almamış vahşi insanmış peh
Tecavüzcüye tecavüz edilmesinden sonra ki en başarılı cezalandırma yöntemidir.
(bkz: tecavüzcünün kadın edilmesi)
(bkz: metazori empati)
(bkz: kökten çözüm)
(bkz: tecavüzcüye tecavüz edilmesi)
(bkz: kısasa kısas)
vatana millete hayırlı uğurlu bir iştir.
bence bakış açısına göre değişen bir karardır. tabii ki herkez ister hadım edilmesini, cinsel uzvunun kesilmesini çünkü ona uygun bi cezadır.daha uygun yollardan halletseler tecavüz gibi olay olmaz sanırsam. mesela 50 yıl ceza verseler hallolabilir kanımca.
bunları onların yolundan gitmeyerek de halledebiliriz.evet.
(bkz: afferim iyi düşünmüşsün)
polonyo'da yürürlüğe girmiştir.
--spoiler--
Geçtiğimiz Eylül ayında Polonya parlamentosundan geçen yasa, 15 yaşın altındaki çocuklara ya da yakın akrabalarına tecavüz eden erkeklerin kimyasal ilaçla hadım edilmesini zorunlu kılıyor.
--spoiler--
en kısa zamanda türkiye'de benzer bir düzenlemenin yürülüğe girmesi gerekiyor. özellikle küçük kızlara toplu tecavüz doğuda sanki bir ritüel halini almış.

http://www.hurriyet.com.t...unya/14975823.asp?gid=373
öneriyi yapan 2 akp li milletvekilinin kendileriyle çelişkiye düşmesi durumudur, zira böyle aptal yasalar çıkarmaya çalışacaklarına adalet sistemini temelden değiştirmek akıllarına gelmemiştir. o af bu af bütün suçlular dışarda gezio, tecavüzden tutuklanan bir kişi uzun yıllar boyunca hapiste kalırsa ve 2. kez tecavüzden tutuklanan bir adamın ömür boyu hapis cezası alması kararlaştırılırsa, tecavüz olayları azalacaktır kanımca. suçu tekrarlayan kişi daha fazla ceza almalıdır. 6 leşim var benim diye sokakta gezmemelidirler. ve devlet suçluları beslemekten vazgeçmelidir; amerikadaki gibi ağır işlerde çalıştırılmalıdırlar