bugün

tecavüz yasasını reisin yönettiği parti getirdi.sonrada reis mi kaldırdı ?

bunu kim yer hahaha.

Pardon bizim halk yer,yedide haklısın.
Kendi getirdi korktu ve geri çekti bu kadar basit.
Referandum için oy lazım.

Az biraz tribünlere oynamak sanki bu.

Başkan olduğumda da sizi yok saymayacağım mesajı.

Yemezler.
Iki gun evvel yasanin ne kadar dogru oldugunu savunan koyunlar coban hayir deyince donmusler mi gene sozlerinden ? Biraz karakter, biraz kisilik ya resul allah !!!
görsel
iki gün önce bu yasayı övenler şimdi geri çekilmesini ile övünüyor.
2005 te gerçekten vukua gelen olaydır. Bu yasa türkiyeye 1926 yılında malum zat tarafından getirilmiş, 1889 italyan zanerdelli yasasından esinlenilmiştir. Bu gerizekalı tarih bilmez fukaralar neyin derdindedir, allah bilir.
Bizi trollüyor vay amk!.
aşağıdaki hissi yaşatan başlık;

(bkz: troll olduğunu bildiğin halde içinden eksi atma hissi gelmesi)
toplumsal tepki durdurdu bu yasayı. reis dediğiniz zaten partisinin zihniyetini paylaşan, her kararını onaylayan, hatta bizzat bu kararda yer alan kişi. kendini yalanlaması kendiyle çelişmesi olurdu zaten. ayrıca havuz medyası bundan bile mağduriyet çıkartıp yasanın geçmesine altyapı hazırlamak için günlerce çırpındı fakat muhalefetin dik duruşu bu duruma izin vermedi. yoksa akp nin bu konuda olan zihniyeti ve reis dediğiniz kişinin zihniyeti gayet açıktır.
Tecavüz yasasını reisin elemanlarının verdiği gerçeğini değiştirmez.
Tecavüz durdursaydı 18 yaşı altı kimse kimseyle nikahsız çiftleşmezdi. Çiftleşme serbest nikah yasak.
öyle bir pişkinlik var ki utanma duygusu falan hak getire bu övünç kaynağı olmuş durumda.

tıpkı dolmabahçede hdp liler ile ondan habersiz görüşebilecek babayiğit var gibi işler yanlış gittiğinde haberim yok demişti.

işler yanlış giderken bilmiyordum. doğru giderken ben yaptım.
reis durdurmadi. toplumun tepkilerine dayanamayip kararlarinin ahmakca oldugunu anlayip , toplumun sesinde bogulmak istemedikleri icin kararlarini degistirdiler.ç