bugün

mutluluk filminin ta kendisidir.
tecavüz edilmesi gereken babadır.belki intihar eder *ibne
öküzün önde gidenidir. içerde çürüyüp çıkamayasacadır.
aslında hiç olmaması gereken oksijen tüpünün kapatılması gereken boş zat.
tecavüzcü ile birlikte en ağır şekilde yargılanması gereken oluşumsudur. (bkz: şerefsiz baba)
suç kızının mı acaba ? braz düşünse
Ve illuminati amacına ulaşıyor demek...tehlike yakın
tek başına katil olmayan babadır. bir sürü suç ortağı ve azmettiricisi vardır. bazen dindir, bazen gelenekler, bazen töre, bazen el alem ne der kaygısı, bazen aile büyükleri. el birliğiyle öldürülür kızlar en sevdiklerinin eliyle.

henüz lisedeydim sanırım unutamadığım bir haber okumuştum sanırım ömür boyu da unutamam. 13-14 yaşlarında kızı kaçırılmış tecavüz edilmiş günlerce hem de, sonra birilerinin ihbarıyla kurtulmuş çocuk. sonra eve dönmüş iki gün sonra da babası tarafından boğulmuştu. babasının ifadesinde aklımdan çıkmayan bir yer vardı. ''biz köyden büyük şehire para için geldik daha güzel bir hayat için hep çalışıyoruz çocuklarda biz de ama yetmiyor kızım hep lunaparka hevesleniyordu hiç götürememiştim. karar çıkmıştı bir kere o yaşadıkça ben sokakta gezemezdim, köyümde barınamazdım, böyle yaşayamazdım. öldürecektim. olayın olduğu gün bari son günü iyi geçsin dedim lunaparka götürdüm ne istediyse aldım, pek elimi tutmazdı küçükken bile alışık değildik o gün hiç elimi bırakmadı. anladı biliyorum. sonra akşam eve dönünce olayı gerçekleştirdim.'' tam kelimeler böle olmasa da aşağı yukarı buydu anlattıkları.

o kız ilk değildi son da olmayacak, azmettiriciler yok olmadıkça onlara bağlılık kopmadıkça, kadınlar birilerinin namus ve değer yargısı olmaktan çıkarılıp birey oldukları kabul edilmedikçe.

edit: aramızda tecavüzü ve evlat cinayetini destekleyen biri varmış anlaşılan.
(bkz: keşke bazılarının spermleri olmasa)
Bir de ortaya namusu karıştırır. Küfür etsen boşa gider şerefsize.
gayette ağzına sıçılabilir bir babadır. hakeder .
bu babanın böyle yapmasını dine mal eden gerzeklerin babası inşallah böyle olur. tecavüze uğrayanı öldürmek törelerde vardır sadece. islam tecavüzcüye ölüm cezası verir vericekse.
gavattır, şerefini ziktiğimin adamı seni...
çorumda da bunun başka versiyonu ve daha vahşice bi versiyonu vardır kızının başka bi erkekle olduğu için doğruyan baba.
şayet ki bu insana baba diyemeyeceğimiz gibi insanda diyemeyiz hayvanda denilemez hayvana hakarettir.
bu insanlar 4. cins bi yaratıktır!
baba denmiş ama bu bildiğin orospu çocuğu.
Şerefsiz, namussuz, adi babadır.
rabbime şükür etmemi sağlayan yaratıktır. bunun gibi kütük olarak yaratmadığı için elbette..

insan veya baba sıfatlarını vermek dahi insanlık suçudur. hayvan demek hayvanlara hakarettir. elimde imkan olsa yapacağım ilk şey böylesine adi ve şerefsiz insanların elinde zaten mağdur olmuş kadınları, çocukları daha fazla mağdur olmasınlar diye bir yere toplamak olurdu. onları güvene aldıktan sonrası ise çok çılgın projelerim var. şimdi burada yazıp insanları hayal dünyalarını genişletmeyeyim durduk yere..
ateist, fasık veya münafık bir ödlektir. müslüman olsa tecavüzcüleri öldürürdü.
tecavüz edilerek öldürülmesi gereken babadır.
Tam şerefsizdir. Hastalıklı zihniyet!
Önce tecavüz edilip sonra aynı şekilde cezalandırılması gereken dışkı zihniyetli hayvan.
"Madem öyle kendi önündekini de kesin." dediğim babadır.
aynı baba, namusunu kurtarmak için öz kızını tecavüzcüsüyle evlendirmeye de kalkar.

al yeterince olmadı, her gece doya doya yap demektedir.
Uzun şeyler yazmaya gerek olduğunu düşünmüyorum, orospu çocuğudur.
Onunda öldürülmesi gereken bir babadir..