bugün

Niye tek tek yok???
Biz insan değil miyiz???
2+2+3+2+2 şeklinde olup ne zaman resmi bir kurumda söylesem karşı tarafta bir şaşkınlık oluşuyor.

Ayrıca Tek tek rakam söyleyenleri kınıyorum.
saçmalıktır.
2+2+2+2+3 biçiminde söylüyorum.
2+2+3+2+2 şeklinde ezberliyorum. Birinin bile sırası karışsa tc kimlik numaramı unuturum.
Analitik çıkan yazarlar bunun % lik olarak doğruluk payından bahsetsinler lütfen: Bu zeka tipine sahip birey klasik IQ testlerinde oldukça başarılı olur. Matematik işlemlerini kolaylıkla yapar ya da yeni kuramları çabuk kavrarlar. Mantıksal örüntüleri ne kadar karmaşık olursa olsun çözmenin yolunu bulur. Bilgisayar programlama – algoritma ve elektronikteki mantıksal kapılar gibi sistemleri rahatlıkla kavrar ve özgün buluşlar yapabilir. Kesin doğru veya yanlış bilgiler daha tatmin edici bulunur. Satranç, dama gibi oyunlarda başarılıdır. Soyut düşünme becerisi oldukça gelişmiştir. Karar verme kabiliyeti oldukça gelişmiştir. Grafik ve istatistik okuma becerisi gelişmiştir.
4 4 2 b kanatları kullan taktiğini uyguluyorum.
3-3-3-2

Zekasızım.
Analitik.
2+2+2+2+3 şeklinde. Analitik matematik ve programlamada çok iyiymişim mucitmişim ama değilim ve çok ilgisizim. Sözele ilgim daha çok. Diğer ileri zeka özellikleri ise tutuyor.
3+2+2+2+2 şeklinde ezberlemiştim ama nasıl ezberledim bende bilmiyorum.