bugün

kanaltürk'e başvursalar haftanın 3 günü prime time vakti program yapabilecek agresiflerdir.
zaman yada vakit gazetesi tarafından açık adresleri verilecek ve bir deli tarafından kurşunlanacak agresiflerdir.
boş yere kendilerini yoran insanlardır. "ananı da al git dedi lan, eki eki eki eki" şeklinde espri yapmaları yeter.
son 4-5 yılda çevremde gördüğüm siyasetçilerin artışını bağladığım sebep. nasıl bir nefretmiş aferim en azından apolitize olmuş gençlik sayesinde küllerinden yeniden doğacak galiba.
bir dokunuyorum birine hemen şakımaya başlıyor iç konjonktür dış konjonktür, cari açık, küresel sermaye relevansı öeeh amna koyim. sen değil misin lan 3 sene öncesine kadar mahallede sümüğünü pantolonuna silen ? herkes bir protest kardeşim, üniversite de aynı durumda. böyle bakıyorum tayyip nefreti fışkırıyor insanlardan. ne acaip adamlar yaa. protestliğinden nefretinden domates doğrayamaz lan bunlar, bakkaldan peynir isteyemez a.k. ben fazla partizan değilim nötrüm bu konularda, iyi yaptılarsa "aferim tayyip", lolo işlere girerlerse "iyi bir sanatcisin tayyip"
ama cidden körü körüne eleştirip akp karşıtlığını protest olmak sanan dürzüleri de sevmiyorum. ben hastaneye giden bir insanım. ailemden çevremden ötürü. yani cidden işler hiç eskisi gibi değil. ilk ve ortaöğretimde artık öğrenciler servis için kitap için para ödemiyor. nispeten derslik sayısı artmış. öğretmen adayıyım ordan biliyorum. bunları da söylersen "efendim iç dengelerin ekvalibrumu..." ile başlayan bir kötüleme cümlesi hemen yapıştırıyorlar. sinirli olmayın olum bu kadar. rahat olun yaa. vallahi 50 yi göremeyeceksiniz bu gidişle.

edit: ne oldu? entry yi okuyanlar ya da okumaya bile zahmet etmeyip kötüleyenler oldu, çünkü ben onlara göre karşılarındaki adamım. tayyip karşıtı değilsem rakipleriyim. olumlu oylayanlar da bu bizden dediler. işte ben bu denli kümeleşmeye karşıyım. ortası yok mu bu işin? illa kendimi bir yere ait mi görmem lazım? bu kadar da bağnaz olmamak lazım. tayyip konusunda da bu kadar bağnaz olup ilericilikten uygarlıktan bahsetmemek lazım.