bugün

ikiyüzlülüğün, nankörlüğün bu kadarıdır.

Günümüz şartlarında ulu önder başbakanımızın, yaptırdığı birbirinden muhteşem binlerce camiye gerek ziyaret, gerek ibadet için sevmediği halde giden o kadar sahtekar insan var ki.

Madem sevmiyorsun gitme onun camisine kardeşim. Evinde otur. Ha diyorsan ki gidecem o zaman kusura bakma sevmek zorundasın.

Ben pes artık diyorum.
Ülkü ocak'lı veya chp'li olan vatandaşların yaptığı eylem.
bunu yazan camiye gitmeyenlere de laf atar.
kendi parasıyla değil halkın ödediği vergilerle eşek gibi yaptırmıştır. gitmek tüm inanların hakkıdır.
bu mantıktaki arkadaşlar bir zahmet sevmedikleri atatürk'ün kurduğu ülkeden de siktirip giderse söyledikleri tutarlı olur.
ne tayyip nede ataturk kendisini sevmeyen insanlari ayird edecek kadar kotu insanlar degillerdir. zaten her liderin lider vasfini.kazanmasi icin bunu yapmasi gerekmektedir. hizmet yapilacaksa eger topluma. iyi kotu herkes bundan faydalanir.
aslında teknik olarak tayyip kadar ben de yaptırmış oluyorum o camiyi vergi vermemden dolayı...
Allah rizasi icin yaptirdigini soyledigi camiide insan seciciligi yapmak kadar kotu , sikik bi durum degildir.
cami tayyipin evine değil Allahın evine dönmektedir devletin yaptığı kaldırımda yürümemek kadar aptalca bir hareket olur bunlar devletin görevleri bahşettiği sadakalar değilki halkın malı mna koyim bana yapılmış bana diye kısaca açıklanabilir.