bugün

maşaallahhhhhh!!!! inşaallahhh!!!!!!!! allahın izniyle!! gibi kelimeleri uzatarak söylemesini akıllara getirmiştir. ha bir de açılışlar da kurdele keserken de ya allahhhh bismillahhh!!! der.
cesareti göz yaşartıcı boyutlardadır.

küçük bir orduyu andıran, koruma polisleri de şahittir, bu cevval cesarete.
(bkz: hangi tayyip)
Allahtan başka kimseden korkmam diyip 200 korumayla gezendir.
doğru önermedir, denmektedir ki ormanda 3500 polis gücündedir.

o değil de trollün donanımsız ve düşük zekalısı da hiç çekilmiyor.
evet öyledir abiler, çok iyidir. allah tez zamanda geçmişlerine kavuştursun.
(bkz: aleyküm selam)*
(bkz: özet geç piç) cok luzumlu bir sey dermis gibi bir de uzatmis.
seversin ya da sevmezsin o ayrı bir konu ama şu gerçektir ki, türk siyasetinin çok uzun zamandır gerek iç politikada, gerekse dış politikada böyle bir dik duruşa ihtiyacı vardı, bunu da tayyip erdoğan yaptı. kabul etsen de yaptı, etmesen de yaptı.
tayyip boş zamanlarında ejderhalarla dövüştüğü için normal olan bir hadise.
yahudi cesaret ödülüyle taçlanan hadise. evet. peres'e söverken iyiydi ama, artık bunlarda fayda etmiyor. icraat lazım, laf değil. akp hükümetinin yaptığı en iyi şey, halkı verilerle kandırmak. doğruluğu tartışılır verilerle kandırmak diyelim... tayyip erdoğan siyaseti bırakırsa, akp çöker. bence, yani, öyle.
putinin karşısında rusya'da görülemeyen cesarettir.
derin devletle mücadelesinden bellidir.
doğru önermedir.
itle köpekle bol bol uğraşmakta. çakma sosyalistleri bitme noktasına getirmiş.
kimsenin cesaret edemediği çetelerin içeri tıkmış.
kendini bir halt sanıp , ben üstünüm sen benim üniversitemde konuşma yapamazsın diyen it sürülerinin alayını yakmıştır.
şimdi o itler "eğitim hakkı engelleniyor ama:(" diyor. çok sevimli lan. adam okulu yakıyor yıkıyor sırf başbakan gelmesin diye yapıyor bunu yoksa içi boş. sonra başbakan bu itleri kısırlaştırınca da "eğitim hakkı ama:(" ne eğitimi? sanki ders çalışıyomuşda başbakan gelmiş "kalk lan ordan ders mers yok sana" demiş. adam okulu kendi ahırı sanıyor ne eğitimi?
aldığı oyların etkisiyle ortaya çıkmış olan tavırdır.
yaklaşık 12 yıldan beri ülkeyi yöneten ve aldığı oy oranı yüzde 40'larda gezinen bir lider için normal bir durumdur.
cesaretini; dışarıda kurduğu cümlelerle, içeride ise uygulamalarıyla görebilirsiniz.
dışarıda; israil'e, abd'ye, fransa'ya ve bilcümle ülkeye kafa tutar, ancak uygulamada sınıfta kalır.
içeride ise; gazetecilere verip veriştirmesiyle, askere kafa tutan uygulamalarıyla, yargıya verdiği ayar ile ve alenen yaptığı zamlarla cesaret ödülünü hak eder.
tutarsızlık mı? ne alaka canım? her durumda cesur işte.
ata binme cesaretini göstermiştir. sonu iyi bitmemiştir kendisi için.
boy vermek için sebeptir.