bugün

(bkz: atatürk ü sevmeyip kurtardığı vatanda yaşamak)

edit: imla
yıllar sonra şöyle bir cümle doğuracaktır.
-başıma bi şey gelmeyecekse tayyip erdoğanı sevmiyorum ama ülkesinde ekmek yiyorum.
tayyip erdoğan ülkeyi özelleştirdi de benim mi haberim yok ? sorusunu akla getirir.
ülkenin var ise bir tapusu ve kaydı ait ise sadece bir kişiye ihtimal dahilinde olmayacak tek adam da var ise recep tayyip erdoğan dan başkası değildir. sevmiyorum rte yi ve vatanımda kendi ekmeğimi yemeye devam ederken şükrediyorum atama bugün bu adamla dahi yıkılamıyorsa toprağım temelini sağlam attığındandır.
Onun ülkesi derken,sanırım yönettiği denmek istenmiştir.Yenilen ekmekte eğer kötü işlerle uğraşmıyosanız emeğinizin karşılığıdır.Gerçi ne kadar karşılığı veriliyor,emeğin oda tartışılası bir durumdur.Herkes yöneteninin inandıklarına inanıp,benimsemek zorundada değildir.
sözlük sayesinde her gün yeni bir bilgi yeni bir bilgi akıyor hayatımıza.Atalarımızın yüzyıllardır yaşadığı kan akıttığı topraklar meğer satılmış.öğrendik iyi oldu sağolasınız.
yapmakta olduğum vücut geliştirme sporundan dolayı ekmek yemediğim için istediğim gibi arkasından atıp tutabileceğim 8 isviçre bankası hesaplı , analara saygılı (hoş o anada ölmüş bugün allah rahmet eylesin kendisine) ve sözünün eri başbakan.
recep beyi sevmeyen, bu ülkeden başka yerde yaşama şansı ya da isteği olmayan insanın içinde bulunduğu durumdur. yenilen ekmeğin tazeliği tartışma konusuyken yediği lokmanın sayılıyor olması da ne üzünçlüdür. (bkz: hak yenen yerde halk ekmek çetelesi tutmak)
Bu kendi babasını sevmeyipte, mütahite saygı duyan ve sonrada kardeşine "lan ahmet sen nasıl mütahit abiyi sevmessin?" gibi bir soru soran kardeşin cümlesidir.
ülkenin tayyip erdoğan'ın sanan kişi söylemi.

acınası.
Türkçe anlattık olmadı birde şunu deneyelim ;

Hey Hero listen to me ;

This is not tayyip country , this turkish people country and in here turkish people in lives.

ulan kötü yazdık beee bunuda anlamazlar ama neyse belki doğru formül budur
kötü karma müptelası, cahil bir troll'ün, alışılageldik saçmalıktaki hezeyanıdır. önemsenmemelidir.
"ben anlamadım lan" veya "adam haklı beyler" falan diyen varsa aşağıdaki bakınızları bir incelesinler.
(bkz: monarşi)
(bkz: cumhuriyet)
Tayyip Erdoğan'ın sahibi olduğu bir ülkenin varlığından insanı haberdar eden cümle.
memleketin tapusunu da aldıkları yanılgısındaki gafillerin incisi.
gaflet ve dalalet bu olsa gerek!!! Dedelerimin Çanakkalede kanın sondamlasına çarpışmasıyla kazanılan dedelerimin sakaryada kocatepede aç karnına çarpışarak kazandığı bu topraklar benim ülkem kardeşim!
(bkz: gençliğe hitabe)
Tayyip bu ülkenin sahibi oldu ya, bakalım peygamberlik mertebesine ne zaman ulaşacak?
Tanım : (bkz: şeyh uçmaz mürit uçurur)
Tayyip erdoğanın,babasının malıymış gibi ülkenin (limanları dahil) dış ülkelere sattığını düşündüren cümledir.
Not: Asıl olan halktır.
recep tayyip'e oy veren vatandaş yoktur, recep tayyip'e oy veren kul vardır sözünü teyit etmeme yarayan şakirt saçması söz.
nasıl işliyor mantığınız anlaması güç, dedirten önerme..

ben bu ekmeğin parasını fazlasıyla ödüyor muyum? evet! o zaman ne bu arabesk edebiyat.. o parayı verince dünyanın her yerinde ekmek alırım.. eğer satın alıyorsam niye minnet edeyim.. dilenci değilim ki kömür, odun, makarna alanlar gibi.. onlar da minnetlerini sandıkta gösteriyorlar zaten..
amerika dan oğlum geldi ülkeyi boşaltın.
(bkz: Tayyip erdoğan ın ülkesi)
"kimse birbirini sevmek zorunda değil, ama fikir ve düşüncelerine saygı göstermek zorundadır." diyerek antitez oluşturulacak, "Bunu düşünen mi yoksa tayyip erdoğan ı sevmeyen mi bir arada yaşamak konusunda daha ılımlıdır?" diyerek aklı selime davet edilecek önermedir.
başlıktaki "ülkesinde" kelimesinin maksatı edindiği mal varlığı sonucu günün birinde ülkeyi satın alacak kadar zenginleştiğini ifade ediyor.
ticari zeka tavan.
Başlığı açan yazarın ülkemizin derebeylik olduğunu sandığına kanaat getirebileceğiz entry. başbakan iyidir veya değildir bu kavram kişiden kişiye değişir. ancak takdir etmek kadar eleştirmekte bir haktır.
1.bu ülke tayyip'in değil, kendini türk hisseden tüm t.c. vatandaşlarınındır.
2.tayyip'de bu ülkeyi sevmez ama çıkarları için, yardıra yardıra bu ülkede o gereksiz varlığı sürdürür.
3.yediğim ekmeğin parasını tayyip ödemediğine göre milletide enterese etmez.
4.bu bir hbbia klasiğidir.

saygılar.
haram yemekten daha doyurucudur.